کعبی: اگر دقیقه ۶۰ گل می‌خوردیم دلم نمی‌سوخت / افراد برخی مربیان بیرون مانده در حال تحرکات برای نظرمحمدی هستند

تاریخ: ۲۱ / ۰۵ / ۹۶     ساعت: ۱۲:۳۹

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: اگر در بازی با گسترش در دقیقه ۶۰ گل می‌خوردیم دلم نمی‌سوخت.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شکست تیم فوتبال سپیدرود مقابل گسترش‌فولاد، اظهار داشت: شکست جزئی از فوتبال است و لذت فوتبال هم به این مسائل. دیگر به بازی فوق‌العاده امتیاز نمی‌دهند و متاسفانه در حالی که حق ما باخت نبود، مسابقه را واگذار کردیم.

وی افزود: اگر دقیقه۶۰ گل می‌خوردیم ناراحت نمی‌شدم ولی ما واقعا خوب بازی کردیم و حیف شد که بازی را باختیم. حالا هم چیزی تمام نشده و ۲۷ هفته باقی مانده و تمام فکر و ذکر ما بازی با پیکان است چون هواداران سپیدرود منتظر کسب اولین ۳ امتیاز هستند.

کاپیتان سپیدرود در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان در هفته چهارم، گفت: دیگر لیگ دسته یک و دسته دو نیست و تیم‌ها رحم ندارند. پیکان مربی خوبی دارد و ما هم بازی سختی داریم. اگر بازی که مقابل گسترش انجام دادیم مقابل پیکان انجام بدهیم بازی را می‌بریم فقط کمی نیازمند زمان هستیم چون تا بچه‌ها هماهنگ شوند زمان می‌برد.

وی در خصوص اینکه آیا پول به حساب بازیکنان واریز شده یا خیر، گفت: حقیقت این است که دیروز به ما گفتند پول در حساب‌تان هست ولی من هنوز حسابم را چک نکرده‌ام. هدف ما هم پول گرفتن نیست. دیروز با بچه‌های تیم صحبت می‌کردم و به آنها گفتم هیچ کسی حق ندارد ناراحت شود.

برای آنها استقلال را مثال زدم که سال گذشته در نیم‌فصل اول چه شرایطی داشت و در نیم‌فصل دوم به دومی رسید. من قول می‌دهم که اتفاقات خوبی برای سپیدرود بیفتد و به تیم‌مان اعتقاد دارم چون اگر ضعیف بودیم دستم را بالا می‌بردم.

کعبی در خصوص اینکه این روزها شایعه شده باشگاه سپیدرود در حال مذاکره با مربیان دیگر است، گفت: کارنامه نظرمحمدی مشخص است. او تیم را از لیگ دو به لیگ برتر آورده و این هجمه‌ها که روی نظرمحمدی وارد می‌شود از سوی افراد مربیانی است که بیرون مانده‌اند چون انصافا سپیدرود هیچ کسی را ندارد که از نظرمحمدی حمایت کند وگرنه الان همه باید مصاحبه می‌کردند و از سرمربی تیم حمایت می‌کردند.

وی تاکید کرد: نه اینکه نظرمحمدی چون من را به رشت آورده‌، این حرف را بزنم و من هم حرفم حرف مردم رشت است اما یکسری آدم‌ها دست برنمی‌دارند و اگر می‌بینید این شایعات راه می‌افتد از طرف تماشاگران رشت نیست چون مردم نظرمحمدی را دوست دارند.

شما دیدید تیم یحیی گل‌محمدی ۳ بازی را واگذار کرده اما مردم از او حمایت می‌کنند. من شنیدم اسم آقای پیوس مطرح شده و برای این مرد بزرگ فوتبال احترام قائلم  اما روی صحبتم با آقای پیوس نیست بلکه معتقدم افراد برخی مربیان بیرون نشسته تحرکاتی می‌کنند که به نظرمحمدی هجمه وارد شود.

  علی ۲۱ / ۲۱ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۸:۳۰

  همگی از سهیل دوست داشتنی درخواست بکنیم که خداحافظی خودش را به تاخیر بیندازد چون فعلا تیم حتی برای ده دقبقه هم شده به تعصب و موقعیت شناسی اش احتیاج دارد

  مهرداد-شهرباران ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۲:۲۰

  علی اقا شهاب کرمی جذب کن

  رضا ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۴:۴۹

  درود بر حسین کعبی متعصب ولی فقط جای مهدوی خالی است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نزهتی: بازیکنان توطئه کردند

دکتر رهنما: طرفین را به آرامش دعوت می‌کنم / کوچک‌ترین لغزشی زحمات ۵۰ ساله سپیدرود را به باد خواهد داد

دکتر افتخاری: اگر بازیکنان بخواهند مربی انتخاب کنند باید فاتحه فوتبال را بخوانیم

گزارش تصویری از نخستین تمرین سپدرود پس از تعطیلات

نظرمحمدی: اینستاگرامی نیامدم تا اینستاگرامی بروم / مالک قانونی نامه برکناری من را بزند

التهاب در تمرین سپیدرود

روزگار «سپیدرود» یک شب‌ِ سیاه شد: زخم تغییرات بر تن سرخ‌های رشت

یک استقلالی سرمربی سپیدرود

جلسه مالک جدید باشگاه سپیدرود کادرفنی و بازیکنان

ابراهیمی: حتما در لیگ برتر می مانیم

حسینی: به بیرانوند گفتم روز خوب‌ات را برای این بازی نگه داشته بودی!

اعلام برنامه کامل نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال

برگزاری جلسه کیومرث بیات با سرپرست و سرمربی سپیدرود

نگاه روز – انسان ها در شرایط گوناگون اخلاقی

زوایه مخالف/ گزارش تصویری روزنامه پیروزی از دیدار پرسپولیس و سپیدرود

حمایت از سپیدرود در گوگل