کعبی: همه اعضای تیم در کار سپیدرود مانده اند

تاریخ: ۱۰ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۴:۴۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود گفت: علی کریمی بابت نتایج تیم هیچ چیزی نمی‌گوید و مدام تلاش می‌کند به بازیکنان روحیه دهد در حالی که هر مربی دیگری بود بازیکنان را مقصر می‌دانست.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود اظهار داشت: در بازی با پیکان واقعا خوب بازی کردیم. از بازی با پرسپولیس بسیار بهتر بودیم اما متاسفانه تیمی که گل نمی‌زند گل می‌خورد. تیم ما نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. منظم و اصولی بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد:حق ما در بازی با پیکان نه تنها باخت نبود بلکه مساوی هم نبود و باید در این بازی برنده می‌شدیم. می‌توانید از بازیکنان پیکان بپرسید که ما چقدر موقعیت داشتیم ولی متاسفانه روی یک غفلت در دقایق آخر بازی گل خوردیم و امتیاز از دست دادیم.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به گل خوردن این تیم در دقایق پایانی گفت: تیم ما ۸۰ دقیقه تمرکز داشت و در آن یک لحظه تمرکزش را از دست داد. نمی‌توانم ایراد فنی از این بابت بگیرم چون بازیکنان و مربیان همه توان خود را گذاشتند، ولی ناگهان غافلگیر می‌شویم و این شاید تنها مشکل ما است.

همه بازیکنان و مربیان در کار تیم مانده‌اند ولی من بسیار امیدوارم از این شرایط خارج شویم و به بهترین نتایج برسیم. اگر در اواسط بازی گل بخوریم جای ناراحتی ندارد ولی اینکه در دقایق آخر گل می‌خوریم واقعا ناراحت کننده است.

کعبی در مورد علی کریمی و واکنش او به نتایج اخیر تیم تصریح کرد: علی کریمی هم هیچ چیزی نمی‌گوید و مدام تلاش می‌کند به بازیکنان روحیه دهد. در حالی که هر مربی بود بازیکنان را مقصر می‌دانست. این موضوع واقعا برای ما سخت است و می‌خواهیم هر طور شده به نتیجه برسیم. کریمی صبور است و برخورد‌های خوبی انجام می‌دهد. البته هنوز برخی ایراد‌ها هست، ولی از روز‌های قبل بهتر هستیم.

وی با اشاره به تغییر شرایط سپیدرود خاطرنشان کرد: آدم‌هایی که تیم را به این روز انداختند می‌دانند که در این تیم چه خبر است. ما بدنسازی نکرده بود و کلی ایراد فنی داشتیم. تیم را بدبخت کردند. البته نمی‌خواهم در مورد آنهایی که در حد من نیستند حرف بزنم.

ولی هواداران آنها را نمی‌بخشند. ما در ورزشگاه پیکان مثل میزبان‌ها بودیم. پر از هوادار سپیدرودی بود. من به این تیم امیدوارم. چرا که همه از هم حمایت می‌کنیم. این روز‌ها هم تمام می‌شود و ما قعر جدول فاصله می‌گیریم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

لیست بازیکنان مدنظر سپیدرود برای نیم فصل دوم: کریمی به‌ دنبال پایین آوردن میانگین سنی

چهار نیمکت و ده کاندید؛ جنگ خانه نشین ها

نمایش اغراق آلود تعصب، اثری از حسین کعبی! / دغدغه او کدام است: لیست خروج یا فوتبال رشت؟

سود بردن پرسپولیس از برنامه عجیب جام حذفی: چرا سپیدرود-پرسپولیس پس از لغو محرومیت انجام می شود؟

گزارش تصویری دیار میرزا از دیدار تیم های سپیدرود و استقلال

به بهانه جدایی جلالی از پیکان: نقد تیم بی‌تماشاگر؛ باز ببازید، کسی ملالی ندارد!

استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه؛ آبی‌های اهواز در قعر جدول

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

حمایت از sepidroodsc در گوگل