کورس بقا پس از کسر امتیاز از استقلال خوزستان

تاریخ: ۲۸ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۵

سایت نود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه استقلال خوزستان که این فصل داریوش یزدی را روی نیمکت خود می بیند و در هفته های گذشته نتوانسته نتایج قابل قبولی بگیرد، امروز با یک خبر تلخ رو به رو شد.

آبی های اهوازی به دلیل پرداخت نکردن مطالبات بازیکن خارجی‌ خود به کسر ۶ امتیاز و محرومیت از یک پنجره نقل و انتقالاتی محکوم شدند. با این کسر امتیاز حالا استقلال خوزستان به رده‌ی شانزدهم جدول رده بندی سقوط کرده است.

آبی های خوزستانی که با ۱۰ امتیاز در رده ی چهاردهم جدول رده بندی قرار داشتند حالا قعرنشین لیگ هجدهم هستند.

علاوه بر استقلال خوزستان که با کسر ۶ امتیاز، ۴ امتیازی شده و یکی از کاندیدای سقوط به دسته یک است، چند تیم دیگر هم هستند که در منطقه ی خطر قرار دارند.

با توجه به اینکه دو تیم در پایان فصل سقوط می کنند استقلال خوزستان حالا کار بسیار سختی برای بقا دارد. نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت نزدیک ترین تیم ها به استقلال خوزستان در جدول رده بندی هستند.

البته این دو تیم در هفته های گذشته نتایج بهتری گرفته اند اما برای بقا در لیگ برتر در کنار استقلال خوزستان رقابت جذابی با هم دارند. کسر امتیاز از استقلال خوزستان بهترین اتفاق برای این دو تیم است.

علاوه بر دو تیم خوزستانی و سپیدرود رشت، فولاد خوزستان، نساجی مازندران، ذوب آهن اصفهان، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان هم تیم هایی هستند که کمتر از ۵ امتیاز با تیم پانزدهم جدول رده بندی نفت مسجد سلیمان اختلاف دارند.

این تیم ها اگر در ادامه ی رقابت های لیگ برتر لغزش داشته باشند خطر سقوط برای این تیم ها هم وجود دارد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل