کی روش استنلی در کنار جادوگر و ادینیو؛ برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر تا هفته یازدهم

تاریخ: ۲۲ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۰۰:۴۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان با به ثمر رساندن دو گل در دیدار برابر سایپا با پیشی گرفتن از گرفتن از گلزن ایرلندی تراکتورسازی، علاوه بر قرار گرفتن در صدر جدول گلزنان لیگ برتر، با رکورد یک برزیلی دیگر مساوی شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از وب سایت نود، کی‌روش استنلی بازیکن مؤثر و گلزن اول سپاهان در این فصل که چند بازی ابتدای فصل را بدون گل زده پشت سر گذاشته بود، در شش بازی گذشته تیمش موفق شد ۹ بار برای تیمش گلزنی کند و آمار بسیار خوبی را در بین بازیکنان خارجی لیگ برتر ایران به نام خود ثبت کند.

او در ۱۱ بازی که در این فصل برای سپاهان به میدان رفته، ۹ گل برای زردپوشان به ثمر رسانده است که شش گل را با ضربه سر وارد دروازه حریفان کرد و در این هفته برای اولین بار در جریان بازی با پای راست تیر خلاص را به دروازه حریف شلیک کرد.

زدن ۹ گل در ۱۱ بازی لیگ برتر ایران بهترین آماری است که تا کنون به ثبت رسیده و پیش از این تنها دو بازیکن دیگر توانسته بودند چنین آماری را به نام خود ثبت کند؛ لوسیانو ادینیو و علی کریمی.

سرمربی این روزهای سپیدرود رشت در نهمین دوره لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم با ۹ گل زده صدرنشین جدول گلزنان بود. علی کریمی با پیراهن استیل آذین پس از گلزنی در پنج هفته ابتدایی، چند هفته ای در گلزنی موفق نبود تا اینکه در هفته دهم بار دیگر پایش به گلزنی باز شد و در پایان هفته یازدهم، ۹ گل برای تیمی که عمر حضورش در فوتبال ایران چند سالی بیشتر نبود، به ثمر رساند.

او ۵ بار از نقطه پنالتی برای استیل آذین گل زد. در پایان این دوره، علی کریمی با ۱۴ گل در کنار لوسیانو ادینیو در رده سوم جدول گلزنان قرار گرفت؛ عماد رضا مهاجم عراقی با ۱۹ برترین گلزن فصل شد.

مهاجم سابق تیم های تراکتورسازی و مس کرمان در دهمین دوره رقابت های لیگ برتر در تیم کرمانی توپ می زد و بازی های بسیار درخشانی به نمایش گذاشت.

ادینیو در پایان هفته یازدهم توانست ۹ گل به ثمر برساند تا در صدر جدول گلزنان لیگ برتر دهم قرار گیرد؛ اتفاقی که در این هفته هم برای کی‌روش استنلی تکرار شد تا برترین گلزن فعلی لیگ برتر ایران لقب بگیرد.

در پایان رقابت های لیگ برتر دهم، لوسیانو ادینیو ۲۲ گل برای مس کرمان زد و دومین گلزن برتر فصل لقب گرفت. رضا نوروزی مهاجم فولاد خوزستان در یک فصل درخشان و رؤیایی با ۲۴ گل زده عنوان آقای گل فصل را به خود اختصاص داد.

عملکرد لوسیانو ادینیو و کی روش استنلی از این لحاظ به یکدیگر شباهت دارند که هر دو آنها تا پایان هفته یازدهم، در نیمی از بازیها نتوانستند برای تیم هایشان گلزنی کنند.

ادینیو در لیگ برتر نهم در پنج بازی برای مس کرمان در نقش گلزن ظاهر شد که درخشان ترین نمایش او در هفته چهارم برابر شهرداری تبریز بود که در این بازی پنج گل به ثمر رساند.

کی روش استنلی هم در پنج بازی ابتدایی این فصل نتوانست برای سپاهان گلی بزند اما در شش بازی بعد به خوبی این نقش را برای تیمش ایفا کرد تا در آستانه رسیدن به رکورد ساسان انصاری (گلزنی در بیشترین بازی متوالی) در تاریخ لیگ برتر قرار بگیرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل