گزارش تصویری دیدار فوتبال تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران

تاریخ: ۱۶ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۱۰

(خبرگزاری مهر / عکس ها از: بنیامین محرم زاده)

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال و از ساعت ۱۵ امروز جمعه، تیم استقلال در شهر رشت میهمان تیم سپیدرود بود که در نهایت آبی پوشان تهرانی موفق شدند با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی برسند.

    مجید رشتی متعصب ۱۷ / ۱۷ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۳:۲۲

    سلام به رشتی های عزیز، آهای بازیکنایه سپیدرود این همه بی غیرتی دیگه جای حرف نداره. آخه مگه با بارسلونا بازی می کنید. یه دفعه بگید ملوان از استقلال و پرسپولیس 5 تا یا 6 تا خورده باشه من قبول میکنم. خدایی هستیمونو واسه چه تیمی گذاشتیم. چطوری تو دوستاو فامیل سربلند کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!

    مهدی ۱۸ / ۱۸ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۲:۴۹

    آقای مجید رشتی متعصب، اینکه سپیدرود کبیر باید ساختار مدیریت درستی در شان اسم بزرگ و قدمتش داشته باشه کاملا درسته تا نتیجه این نباشه که اول فصل بجای یارگیری و بستن تیم باکیفیت و با شاکله ی بومی و متعصب و بدنسازی درست، دو تیم در دو نقطه از کشور با دو تشکیلات و دو کادرفنی تمرین نکنه و فرصتهای طلایی برای تقویت و ساختن خودش رو از دست نده. همه اینها یک سرش باز برمیگرده به اینکه سپیدرود کبیر در تمام عمر 50 ساله ی خودش خصوصی بوده و هیچوقت مثل اکثر باشگاه های ایرانی از بودجه های دولتی استفاده نکرده. وگرنه اگه بازیکنان رشتی پراکنده مثل روح الله باقری، محمد میری، محمدرضا مهدی زاده، عماد میرجوان، محسن فروزان، شایان مصلح و . . . رو جمع میکرد الان اوضاع این نبود. همین تیم شهرک همسایه رو که از گفتن و نوشتن نامش هم چندشم میشه ببینید. حمایت 50 ساله دولت در قالب نیروی دریایی با اون سهام همیشگی 30 درصدی باعث میشه هیچوقت پیش فصلی با شرایط این فصل ما رو تجربه نکنه و همیشه حداقلها رو فراهم ببینه و با این حال سه ساله که در دسته یک دست و پا میزنه و امسال هم با اینکه شانس یارش بود و دوتا تیم کنار رفتن و فقط یک تیم سقوط میکنه به حول و قوه الهی کاندید اول سقوطه و انشالله جاش با داماش عوض میشه. ممکنه بعضیها خودشونو گول بزنن و بگن از منفی 6 شروع کرده ولی اگه دقت کنید نفوذ نیروی دریایی حکم فیفا رو هم پوشش داد و یه بازی در بابل رو بدون مسابقه 3 امتیاز بهش دادن و اگه سیاهجامگان هم به اون مشکل نمیخورد یه بازی انجام نشده و 3 امتیاز مفت هم از اون بهش رسیده بود تا عملا 6 امتیاز منفی جبران بشه!! یادت رفته با همین امکانات و حمایتها در جام حذفی 6 تا از پرسپولیس خورد ؟!! بد نیست یه مقدار به حافظه فشار بیاری و یا از اطرافیان راهنمایی بگیری تا شش تایی شدنش از یادت نره.
    اونا الان آرزو دارن جای ما باشن ولی با نامردیها و تبانیهایی که در گذشته علیه تیمهای رشتی کردن به مصداق “چاه کن ته چاهه” انشاالله سه سال دوریشون از لیگ برتر میشه 30 سال و اونم با حضور در لیگ 2 در پایان فصل . . . .

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل