یک جیرنده ای دیگر در فوتبال گیلان: صدرالدین احمدپور به سپیدرود پیوست

تاریخ: ۱۶ / ۰۵ / ۹۵     ساعت: ۰۰:۰۶

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود –صدرالدین احمدپور جیرنده هافبک جوان اهل رودبار به سپیدرود رشت پیوست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، احمدپور فوتبالش را از جوانان مارلیک رودبار آغاز کرد و سپس به تیم امیدهای داماش پیوست و سال گذشته در بزرگسالان کاسپین قزوین حضور داشت.

وی متولد سال 73 است و سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود و در دو پست هافبک راست و چپ توانایی بازی دارد.

image image image image

  مهدی ۱۶ / ۱۶ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۳:۰۷

  امیدوارم آقای نظرمحمدی حداقل برای فصل بعد (چه در لیگ برتر و جه در لیگ یک) در فکر پشتوانه سازی برای سپیدرود باشند. این کار با تهیه یک بانک اطلاعاتی از بازیکنان بومی زیر سی سال و خصوصا زیر 25 سال که در استان یا خارج از استان شاغل هستند امکانپذیره و انشاالله مدیریت باشگاه با جذب اسپانسر قوی و تدوین طرحهای حمایتی هواداری مثل باشگاههای بزرگ به جذب این سرمایه ها برای سپیدرود کبیر کمک کنه. بازیکنانی مثل همین احمدپور در تیمهای پایه در گوشه و کنار استان وجود دارن و ضمنا بازیکنانی مثل مهیار نوری بیست ساله و سعید طالبی جوان (بادران)، حمید خدابنده لو و صبوری (نفت تهران)، میعاد یزدانی (استقلال تهران)، عماد میرجوان (سپاهان)، حسین ابراهیمی (فولاد)، روح الله باقری و فروزان (خونه به خونه)، پورصف شکن (مس) و . . .
  خلاصه اینکه یه چشم تیزبین نیازه که بتونیم از استعداد سرشار جوانان این منطقه استفاده کنیم و رشت رو به حقش برسونیم.
  انشاالله . . .

  سپیدرودی ۱۶ / ۱۶ / ۱۳۹۵  ساعت: ۱۷:۲۹

  جیرنده منطقه ای که همواره جزیی از منطقه قهرمان پرور گیلان بوده اما اخیرا عده از دشمنان گیلان سعی دارن اون مناطق رو از گیلان جدا بدونن

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل