وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

آذری: اصفهانیان انتظار داشت داور را بعد از بازی بکشم؟!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: واقعا آقای اصفهانیان انتظار داشت بعد از بازی با سپیدرود رشت در رختکن رضا کرمانشاهی داور مسابقه را بکشم؟!

به گزارش سایت سپیدرود، سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اصفهانیان رئیس کمیته داوران که گفته بود آذری بعد از بازی با سپیدرود به رختکن داوری آمد و از آنها تشکر کرد ولی چرا در رسانه ها به آنها معترض می‌شود، گفت:

آقای اصفهانیان انتظار چه حرکتی را از من به عنوان یک مدیر تحصیل کرده در فوتبال دارد. من در کسوت یک مدیر بعد از ۹۰ دقیقه تلاش داور چه مرتکب اشتباه شده باشد چه نشده باشد به داوران توهین نمی کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم شاید انتظار اصفهانیان این بود که من به رختکن داوران بروم و کرمانشاهی را در رختکن بکشم و سر او را ببرم.

وی افزود: واقعا متاسفم که چنین فردی در راس کمیته داوران قرار گرفته است که حرکت اخلاقی و انسانی من را به نوعی دیگر تعبیر می‌کند. او حتی از نحوه رفتار من بعد از مسابقه درک درستی نداشته زیرا جایگاه یک مدیر در ورزش فوتبال کجاست.

اگر داوران حتی بدتر از این هم اشتباه کنند و علیه تیم من سوت بزنند من به داوران توهین نمی‌کنم و در پایان مسابقات به آ‌نها خسته نباشید می‌گویم. همین اظهارات اصفهانیان نشان می‌دهد چه افراد کم دانشی در فوتبال مسئولیت دارند.

آذری با اشاره به دیدار ذوب آهن با نفت آبادان گفت: در آن مسابقه هم که اکبریان داور مسابقه بازیکن تیم ذوب آهن را اخراج کرد من جو را آرام کردم و اجازه ندادم که جو متشنج شود.

۱۵ سال سابقه مدیریتی در ورزش دارم هیچ وقت به خودم اجازه توهین به داوران را نمی‌دهم اما برای اصفهانیان متاسفم که برداشت درستی از رفتار من نداشته است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.