وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ابراهیمی: با دست‌نشان به لیگ برتر آمدم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: نوکر دست‌نشان هستم اما همه چیز برای ماندن من به تصمیمات مدیریت باشگاه بستگی دارد.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، درباره دریافت مطالبات خود و دیگر بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود، اظهار داشت: زمانی را برای تسویه حساب در نظر گرفتند و قرار است هر بازیکنی در زمانی مشخص برای تسویه حساب به باشگاه برود. ما هم منتظریم تا نوبت‌مان شود.

وی در خصوص ادامه همکاری با تیم فوتبال سپیدرود، گفت: همیشه اولویت من سپیدرود است، ولی اگر قرار باشد این باشگاه وضعیت مالی خوبی نداشته باشد قطعا به پیشنهادات دیگر هم فکر می‌کنم.

برای من مهم این است که سپیدرود موفق شود و در درجه بعد به خود و خانواده‌ام هم فکر می‌کنم، ولی اگر شرایط مالی خوب نباشد و بازیکنان مدام استرش داشته باشند، قطعا به نفع سپیدرود نیست.

این بازیکن در خصوص ناراحتی تن‌زاده از برخی بازیکنان که علیه او مصاحبه کردند، تصریح کرد: من مشکلی با تن‌زاده ندارم. اصلا وقتی به باشگاه آمد همه ما از حضور وی استقبال کردیم. فکر نمی‌کنم بازیکنی با تن زاده مشکل داشته باشد.

قطعا اگر کسی هم حرفی زده، تحت تاثیر فشار روانی بوده است. اوایل همه چیز خوب بود، ولی کم کم شرایط تیم سخت شد و بی‌پولی نیز زندگی بچه‌ها را تحت تاثیر قرار داد. با این حال خدا را شکر که لیگ برتری ماندیم و پول‌ها را هم که قرار شد بدهند.

ابراهیمی در خصوص اظهارات نادر دست‌نشان که گفته برخی بازیکنان سپیدرود را می‌خواهد، خاطرنشان کرد: اگر وضعیت ما را مشخص کنند چه جایی بهتر از تیم خودم.

من سپیدرود را دوست دارم و بدم نمی‌آید بمانم. برای من چه کسی بهتر از نادر دست‌نشان که با او به لیگ برتر آمدم و خوب من را می‌شناسد ولی شرایط باید مهیا باشد.

وی در پایان تصریح کرد: من نوکر دست‌نشان هستم اما همه چیز برای ماندن من به تصمیمات مدیریت باشگاه بستگی دارد. از این رو باید احساس امنیت کنیم و به هم اعتماد کنیم تا بتوانیم با آرامش کار کنیم.

ابراهیمی: با دست‌نشان به لیگ برتر آمدم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.