وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ابراهیمی، نزهتی، یزدانی: شوتزن ترین بازیکنان سپیدرود

منبع: سایت متریکا

آدرس سایت متریکا: https://www.metrica.ir

آدرس متریکا در اینستاگرام: https://www.instagram.com/metrica.ir

آدرس متریکا در تلگرام: https://t.me/metricasports

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود در لیگ برتر روزهای حساسی را پشت سر می گذارد و برای ماندن در لیگ برتر باید از تمامی ظرفیت ها و توانایی های بازیکنانش در این راه بهره بگیرد تا پایان فصل دوباره رشتی ها به مانند دو فصل گذشته فریاد پیروزی سر دهند.

به گزارش سایت سپیدرود، در این راه دوستان حرفه ای ما در سایت کاملا تخصصی متریکا قرار است اطلاعات تخصصی بازیکنان سپیدرود و حریفانش را در اختیار ما قرار دهند تا مربیان و بازیکنان ارتش سرخ گیلان با بهره گیری از این اطلاعات تخصصی و صد در صد درست و بدون نقض معایب خود را ترمیم و محاسن شان را تقویت کنند و با سود جشتن از نقاط ضعف رقبا سپیدرود بزرگ را در رسیدن به مقصود رهنمون سازند.

در نخستین گام، دوستان ما در متریکا آمار شوت زن ترین بازیکنان سپیدرود را در اختیار ما قرار داده اند که در زیر ملاحظه می نمایید:

شوتزن ترین سپیدرودی لیگ برتر حسین ابراهیمی مرد همه کاره خط هافبک ارتش سرخ است که ۳۹ بار در بیست و پنج مسابقه سپیدرود، دروازه حریفان را مورد هدف قرار داده و تاکنون موفق شده ۵ گل وارد دروازه نماید.

عنوان دومین شوت زن سپیدرود به پویا نزهتی رسیده است با سی و سه بار هدف قراردادن دروازه حریفان و زدن ۶ گل. نته جالب این است که در اکثر بازی هایی که سپیدرود توانسته نتیجه بگیرد رد پای حسین و پویا دیده می شود که گل یا پاس گل توسط نزهتی یا ابراهیمی و یا هردوی آنها به ثمر رسیده است.

رتبه سوم نیز به میعاد یزدانی می رسد با ۲۴ شوت به دروازه و یک گل زده که با توجه به دقایق بسیار کمتری که نسبت به دو بازیکن دیگر میعاد داشته است، وی را می توان با توجه به دقایقی که بازی کرده به نوعی شوت زن ترین بازیکن سپیدرود دانست.

متریکا برپایه نرم افزاری ابداعی و بومی و با استفاده از شیوه استاندارد جهانی تجزیه و تحلیل بازیهای فوتبال، داده های آماری، موقعیتی و وضعیتی مسابقات فوتبال ایران را جمع آوری می کند و به تنها مرجع «جامع» اطلاعات و آمار فنی فوتبال ایران تبدیل شده است.

متریکا در سه فصل گذشته اقدام به ثبت دیتای بازی های لیگ برتر ایران، بازیهای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و بازیهای تیم ملی کرده و بانک داده ای از اطلاعات تکنیکی بازیکنان ایرانی و مشخصات تاکتیکی باشگاه های ایرانی جمع آوری کرده است. با بانک داده ای شامل بیش از ۷۰۰ مسابقه فوتبال و بیش از ۱۰ میلیون «نقطه داده».

به منظور گسترش دانش فنی فوتبال در میان علاقه مندان و دنبال کنندگان فوتبال در ایران، وبسایت پیش رو طراحی شده و لایه هایی از دیتای انباشته، در اختیار علاقه مندان به لیگ برتر فوتبال ایران، رسانه ها، کارشناسان و متخصصان قرار گرفته است. باتوجه به تازگی و پیشینه کم دیتاژورنالیسم در حوزه ورزش و ناآشنا بودن مخاطبان با این شکل از پوشش بازیهای فوتبال، در این فصل سعی شده از استانداردی مشابه برخی وبسایت های مشهور بین المللی در ارائه دیتا استفاده شود.

متریکا به پشتوانه بانک داده ای که از تجزیه و تحلیل مسابقات فوتبال جمع آوری کرده ظرفیت همکاری با سرمربیان باشگاه ها و تیم های ملی، مدیران باشگاه ها و فدراسیون، بازیکنان شاغل در رده های مختلف تیم ملی یا باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک و هچنین رسانه های دیداری و نوشتاری را دارد. و در دو سال گذشته نیز همکاری هایی با برخی باشگاهها و مربیان شاغل در لیگ برتر و رسانه های ورزشی داشته است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.