اتمام لیگ آزادگان در سالگرد آغاز فصل

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه سازمان لیگ برای برگزاری سه هفته‌ی باقی مانده از رقابت‌های لیگ آزادگان از یک نکته جالب توجه برخوردار است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، برنامه برگزاری مسابقات سه هفته‌ی پایانی لیگ دسته اول کشور از سوی سازمان لیگ اعلام شد و بر اساس این برنامه رقابت های فصل جاری لیگ آزادگان پس از پشت سر گذاشتن حاشیه های فراوان و تعطیلی طولانی مدت به‌دلیل شیوع ویروس کرونا روز ۲۶ مرداد با برگزاری مسابقات هفته‌ی سی و چهارم به پایان خواهد رسید.

نکته‌ی جالب توجه این برنامه، اتمام فصل جاری لیگ یک در سالگرد به صدا در آمدن سوت آغاز آن است. رقابت های فصل ۹۹-۹۸ لیگ دسته اول روز ۲۶ مرداد ۹۸ آغاز شد و پس از گذشت یک سال با معرفی تیم‌های راه‌یافته به لیگ برتر و تیم‌های سقوط کننده به لیگ دو به اتمام خواهد رسید.

در طول یک سال رقابت نفس‌گیر و جذاب هجده تیم لیگ دسته اول که تمامی آن‌ها اهداف خاص خود را از حضور در این رقابت داشتند، حاشیه‌ها و جنجال‌های زیادی به‌وجود آمد که باعث شد این رقابت‌ها به مانند هر سال از جذابیت‌های منحصر به فرد خود بی‌نصیب نماند.

در این بین حتی شیوع ویروسی که باعث تعطیلی این مسابقات و موکول شدن پایان آن به سالگرد شروع فصل شد، از جذابیت های آن نکاست.