وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اختصاصی – برنامه دو هفته پایانی لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود برنامه دو هفته پایانی لیگ دسته دوم در هفته های بیست و پنجم و ششم از سوی یازمان لیگ فوتبال ایرن اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، برنامه هفته بیست و پنجم و ششم لیگ دسته دوم در دو گروه نخست و دوم به شرح زیر است:

هفته بیست و پنجم

سه شنبه ۸ تیرماه

میلاد مهر تهران – نفت امیدیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدای اسلامشهر

شهرداری ماهشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

شهرداری بم – شهیدقندی یزد – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه فجر بم

سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه باکری ارومیه

شمس آذر قزوین – پاس همدان – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

عقاب تهران – شهداء بابلسر –  ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

اترک بجنورد – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

چهارشنبه ۹ تیرماه

سپیدرود رشت – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز –  ساعت ۲۰:۳۰ – غدیر تهران

آوالان کامیاران – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج

ایرانجوان بوشهر – اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر

شهرداری همدان – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

محتشم تبریز – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا شهرداری تبریز

هفته بیست و ششم

دوشنبه ۱۴ تیرماه

 مس شهربابک – عقاب تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدای مس شهربابک

شهیدقندی یزد – سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد

نفت امیدیه – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

نیروی زمینی تهران – شمس آذرقزوین – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

شهدا بابلسر – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل

شاهین بندرعامری بوشهر – میلاد مهر تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه مهدوی بوشهر

پاس همدان – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی تهران

چهارشنبه ۱۶ تیرماه

شهرداری بندرعباس – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر –  ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

اسپاد تهران – محتشم تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کشوری تهران

علم و ادب تبریز – شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا شهرداری تبریز

نفت و گاز گچساران – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

مس نوین کرمان – اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه امام علی کرمان

امید گناوه – ویستا توربین تهران -ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه

اختصاصی – برنامه دو هفته پایانی لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.