وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران دیدار دو تیم سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در دو دیدار معوقه هفته اول و بازی های هفته چهارم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد و طی آن داوران دیدار دو تیم سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر اعلام شدند.

به گزارش سایت سپیدرود، داور و کمک اول این بازی از اردبیل وکمک داور دوم،داورچهارم ،ناظر این دیدار از قزوین می باشد که داور وسط امیر معصومی و کمک داوران سعید دلیر و سعید محمدی و داور چهارم سعید آخوندی خواهد بود و همچنین ناظر این بازی محمد دوستی است.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

معوقه هفته نخست – شنبه ۲۰ دی ماه ۹۹

اسپاد تهران – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید کشوری تهران

مصطفی عزیزی – رسول بابایی – مهدی دوستی – محمود بهرامی – ناظر: رامین عرفانیان

شهدای بابلسر – سردار بوکان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

بهمن ممشلی – کامران سعیدی – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: سعید بخشی زاده

هفته چهارم  – شنبه ۲۰ دی ماه ۹۹

علم و ادب تبریز – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  شهرداری تبریز

علی محمدی پور – پویان خشنود – یاسر عباسی – مجتبی رحیمی – ناظر: فرزاد معبودی

ویستا توربین تهران – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  غدیر تهران

عنایت قوچ کانلو – متین قیدی – محمدرضا اخلاقی – میلاد واحدی – ناظر: فرشید افشار

سپیدرود رشت – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردارجنگل رشت

امیر معصومی – سعید دلیر – سعید محمدی – میثم آخوندی – ناظر: محمد دوستی

یکشنبه ۲۱ دی ماه ۹۹

شهرداری بم – اترک بجنورد – ساعت ۱۴- ورزشگاه ارگ بم

فرزین تمیزی – نذیر احمد حسین زهی – مهدی اکبرزاده – محمدعلی یعقوبی – ناظر: سیداحمد موسوی

آوالان کامیاران – محتشم تبریز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  آزادی کامیاران

محمد امیرنژاد – سید نعمت میرغفار – ابوالفضل بیات – محمد مولوی – ناظر: مهدی پاکزاد

امید گناوه – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سراجی گناوه

محمد اکبریان – سامان انبارپور – مهرداد مختاری – احسان رهنورد – ناظر: مجید شمس

میلاد مهر تهران – پاس همدان ساعت ۱۴ – ورزشگاه کشوری تهران

احسان اکبری – احسان حسن زاده – وحید هلیرودی – محسن اسدی – ناظر: ایرج احمدی

شاهین بندرعامری – مس شهربابک – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان

علی کریمی – عیسی کوراوند – محمد درفشان – سعید کیانی – ناظر: قاسم واحدی

عقاب تهران – شمس آذر قزوین – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر

شهاب محمدی – حیدرعلی صیامیان – سید یاسر نوربخش – محمد معافی – ناظر: حمید نظری

شهرداری ماهشهر – نفت امیدیه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

جواد بختیاری – پیمان نادری – عباس عسگری – میثم رفیعی – ناظر: جواد شرفی

پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹

فولادنوین اهواز – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

سجاد یاری – مسعود آزادی پور – احمد دوستکی – صابر بادپا – ناظر: البرز حاجی پور

شهرداری همدان – اسپاد تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  قدس همدان

حسین بوجاری – احمد رفیعی – محمود ذوالفقاری – محمدرضا دلاوری – ناظر: صادق نوری

آدینه ۲۶ دی ماه ۹۹

شهیدقندی یزد – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴- ورزشگاه نصیری یزد

غلامرضا ادیبی – ابراهیم امتنانی – علی فغانی – محمد نصرتی – ناظر: علیرضا جلالی

سردار بوکان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان

سیاوش خالقی – حجت حیدری فر – علی شکری – رضا شهسواری – ناظر: مهرداد ذهبی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.