وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی: سعاد وفا پیشه قاضی میدان سپیدرود – فومن

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد و داوران مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با شهرداری فومن مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مسابقه دو تیم روز آدینه نهم مهرماه راس ساعت 15 در ورزشگاه آزادی فومی برگزار می شد و داوری آن برعهده سعاد وفاپیشه، مسلم رحیم خانی، رامین بابایی و ابوالفضل دوستی خواهد بود و ناظر بازی هم  بهرام کیانی می باشد.

پنجشنبه ۸ مهر ۹۵

استقلال اهواز – اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز
کوپال ناظمی – عبدالرسول ذورقی – براتعلی مولوی – حسن شفیعی – ناظر: حیدر شکور

شهرداری بوشهر – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر – بهروز برون – حامد صفایی – رضا تارخ – ناظر: سعید بطحایی

مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – علی الفتی – احمد محمدی – ناظر: ایرج نظری

آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – علی ملامحمدی – قادر زارع پور – ناظر: عباس شهرجو

نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران
مهدی مرجانزاده – داریوش صابرمطلق – جعفر مهاجر – حامد صادقی جو – ناظر: حسین عرب براقی

زاگرس یاسوج – فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج
رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – ولی کاوسی – نبی اله پورخلف – ناظر: رحیم مهرپیشه

ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – رضا نجفی – مجید محمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان

بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران
علی صباحی – حمید آذرنیا – مهدی معماری – شاهی یزدانی – ناظر: علیرضا یزدانی

غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد
حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – محمدرضا فتحی – محمد جلیلوند – ناظر: رضا دهقان

آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
وحید صالحی – امید افخمی – موسی مه آبادی – عباس خلیلی – ناظر: رضا دهقان

پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس
سیدعلی میرغفاری – فرزاد بهرامی – حسن رحیمی پور- مصطفی بینش – ناظر: ابراهیم میرزابیگی

نساجی مازندران – شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مجید پورعلی – علی دودانگه – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده – ناظر : محمدرضا فلاح

شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد محمدی – امراله طراح – احسان تیموری – حسین اداوی – ناظر: صفدر احمدی

اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد شرفی – رضا قیم – رضا حیدری – نوراله حیدری – ناظر: رسول فروغی

شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
میثم پورکریمیان – محمدرضا مدیرروستا – یعقوب حجتی – رضوان سرشار – ناظر: محسن فریمانی

جمعه ۹ مهرماه  ۹۵

بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر: محمدعلی فروغی

امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی

پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم
عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر: علیرضا کناری

قشقایی شیراز – پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود ورزشگاه حافظیه شیراز
محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر: علیرضا کهوری

خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر: علی اکبر جهانی

ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر: سعادت باغبان

تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر: صادق نوری

استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  – ناظر: اسماعیل آمری

پدیده مشهد – نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد
میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر: ابوطالب طاهریان

شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵

عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر: اصغر بیاتی

ملوان نوین بندرانزلی – استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر: محمود رفیعی

یکشنبه 11 مهر

سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر: سعید بخشی زاده

اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی: سعاد وفا پیشه قاضی میدان سپیدرود – فومن
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • فومنات پايتخت باستاني گيلان گفت:

    سپیدرود در جام حذفی شرکت نمی کند.

    به گزارش کاپ،پس اعتصاب امروز بازیکنان و کادر فنی سپیدرود رشت سرپرست سپیدرود رشت در میان هواداران اعلام کردند که در جام حذفی شرکت نخواهند کرد.

    بر اساس برنامه قرار بود سپیدرود در مرحله یک سی و دوم جام حذفی با تیم شهرداری فومن دیدار کند.