وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته بیستم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیستم رقابت‌های لیگ دو باشگاه های کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر است:

آدینه ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۱

شهید اورکی اسلامشهر –  نود ارومیه – ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

ابوالفضل حسینی – رضا اسکندری – محمد راستی – جمیل اونق – ناظر داوری: تورج عیوض محمدی

شنبه۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱

سپیدرود رشت –  ویستاتوربین تهران – ساعت ۱۵– ورزشگاه سردارجنگل رشت

میلاد واحدی – علی مستوفی – فرید شرفی – میلاد شادمانی – ناظر داوری: بابک عباسقلی زاده

اسپاد الوند تهران –  اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه  امام رضا(ع) تهران

ابوالفضل دوستی – علیرضا طاهری – امیر علی اورسجی – مصطفی عزیزی – ناظر داوری: حمید نظری

فولاد هرمزگان  – مس سونگون- ساعت ۱۵– ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

احسان اکبری – محمدتقی دهقان – شهاب شاهرخی – علی عرب – ناظر داوری: علیرضا جلالی

پاس همدان –  فولاد نوین اهواز- ساعت ۱۵– ورزشگاه حاجی بابایی همدان

جواد بیگدلی – محمود ذوالفقاری – بهمن جعفری – محمد آمره – ناظر داوری: ایرج ساعدی

بعثت کرمانشاه -ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۵– ورزشگاه آزادی کرمانشاه

ایمان چگینی – امین سخایی – میثم ترک جوکار – علی نیکو – ناظر داوری: حسین مقابلی

یکشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۴۰۱

شهدای رزکان کرج -شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه انقلاب کرج

رضا براتی – علی اصغر فرح پور – مجتبی عرب براقی – سعید کرمی – ناظر داوری: فرزاد بهرامی

نیروی زمینی تهران – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه غدیر تهران

غلامرضا قلیچ خانی – متین قیدی – اسماعیل دوشا – میلاد اصغری – ناظر داوری: فرشید افشار

شهدای بابلسر- کیان سام بابل- ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

امیرمحمد فتحی نژاد – حسن بحر کاظمی – مهدی غیبی – مهدی راحل – ناظر داوری: سید مرتضی علوی

شهرداری بم –  شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۱۵– ورزشگاه فجر بم

عباس کارگر – حامد اقبال – حسین دهقان نیری – بهنام جعفری – ناظر داوری: سید احمد موسوی

شهید قندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت ۱۵– ورزشگاه شهید نصیری یزد

امیرسجاد فتوحی – عباس عسگری – رضا کاویار – محمد میرزازاده – ناظر داوری: محمد بوالحسنی

دوشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱

نفت و گاز گچساران – داماش گیلان – ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه شهدای نفت گچساران

مهدی انصار نژاد – موسی وصال – حسین بهوندی – نبی الله حافظی – ناظر داوری: سید حسن موسوی

شهرداری ماهشهر – آریو اسلامشهر- ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه شهدا ماهشهر

محمدجواد عبداللهی – مصطفی دریانورد – مجتبی بهارستانی – مجتبی کرمی – ناظر داوری: علی صباحی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.