وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ دو مشخص شدند.

اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

سه شنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۲

ویستا توربین – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم غدیر تهران

محمد میرزایی – محمد حیدری – پیمان رضایی – علیرضا حسن آبادی – ناظر داوری: محمد بوالحسنی

ایمان سبز شیراز – شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم حافظیه شیراز

میلاد رحیم دشتی – صباح کیانفر – جعفر مهاوی – سید حسین موسوی – ناظر داوری: یوسف اطمینان

اترک بجنورد – مس سونگون  – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم امام رضا (ع) تهران

هادی صحرایی – حمید صحرایی – امیرحسین بهادری – علی بخشیان – ناظر داوری: موسی الرضا ارغوانی

پانیک تالش – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۹:۳۰ – استادیوم پوریای ولی تالش

اسماعیل نیساری – محمد عبدلی – وحید قاسمی – محمد نصیری – ناظر داوری: محمدرضا فتحی

چهارشنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۲

فولاد نوین اهواز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۹:۳۰ – استادیوم اختصاصی فولاد اهواز

سید ابراهیم موسوی – هادی خالدی مقدم – امیر انصاری – وحید بایش – ناظر داوری: علی صباحی

کیان سام بابل – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم هفت تیر بابل

کیوان علی محمدی – کامران سعیدی – رضا رایجی – جمیل اونق – ناظر داوری: سعید بخشی زاده

نفت و گاز گچساران – شهدای رزکان کرج – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم شهدای نفت گچساران

علی سام – رضا لیلامی – محمدرضا بیژنی – امیرحسین یزدانی – ناظر داوری: سیامک بخشی

شهرداری نوشهر – شهدای بابلسر – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم شهدای نوشهر

رئوف سیفی – کیارش کیومرثی – سینا کوچکی – امیر اسماعیلی – ناظر داوری: محمدحسین اسدی

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم خلیج فارس بندر عباس

حمیدرضا انصاری – یوسف قاسمی –  حسین شبیانی – مجتبی کرمی – ناظر داوری: مهدی موسی پور

داماشیان رشت – شهرداری بم – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم سردار جنگل رشت

پژمان قرائیان – رضا ناصری – علی رضوانی – مهدی طاهری – ناظر داوری: مختار مهدوی

آریو اسلامشهر – شهید قندی یزد – ساعت ۱۹:۱۵ – استادیوم امام خمینی اسلامشهر

وحید درازیان – امین کرمی – سید اکبر حسینی – ناظر داوری: حمید نظری

پنجشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۲

نود ارومیه – پاس همدان – ساعت ۱۹:۳۰ – استادیوم شهید باکری ارومیه

میلاد شادمانی – فرید شرفی – مرتضی باغبان – رضا شهسواری – ناظر داوری: علی دودانگه

آدینه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۲

مس نوین کرمان – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۹ – استادیوم باهنر کرمان

رضا بیگی – مسلم فاضلی – مسعود دهقان – الیاس صارمی – ناظر داوری: امرالله طراح

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.