وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۴ اسفند

سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردارجنگل رشت

رضا براتی – مجتبی کامرانی – حمید لشگری – رئوف سیفی – ناظر: محمد دوستی

ایرانجوان بوشهر – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  بهشتی بوشهر

مجتبی افرا – سید سعید محمودی – مهرداد مختاری – محمد اکبریان – ناظر: قاسم واحدی

عقاب تهران – مس شهربابک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر

بهمن ممشلی – کامران سعیدی – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: حسین طالقانی

سردار بوکان – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

یاسر خانفام – بهمن محمودی – علی شکری – رضا شهسواری – ناظر: صادق نوری

دوشنبه ۲۵ اسفند

محتشم تبریز – اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهرداری تبریز

مهدی نورمحمدی – سعید دلیر – افشین شهبازی – امیر معصومی ناظر: حسین نیرویار

شهرداری همدان – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

فرهاد امینی – اصغر ملکی – مهران مصطفوی – عباس خلیلی – ناظر: ایرج ساعدی

اترک بجنورد – نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی بجنورد

علی اصغر افروزه – علی صیامیان – یاسر نوربخش – محمد معافی – ناظر: عباس مهدی زاده

شمس آذرقزوین – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین

علی محمدی پور – پویان خشنود – سجاد صالحی – امیرمحمد فتحی نژاد – ناظر: مرتضی کریمی

شهرداری بم – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ارگ جدید بم

مهدی نبی زاده – هارون چوپان زاده – حامد اقبال – علیرضا نورالهی – ناظر: علیرضا جلالی

فولادنوین اهواز – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

بهزاد بارانی – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – صابر بادپا – ناظر: حسین غلامی

چهارشنبه ۲۷ اسفندماه ۹۹

اتحاد کامیاران – مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران

رضا مرادی – محمدرضا حسینی – محمود ذوالفقاری – ایمان احمدی – ناظر: مهرداد ذهبی

میلادمهر تهران – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

جواد نصرالهی – رضا اسکندری – محسن محمدی – محمد رجبی – ناظر: بابک وسیله بر

شهرداری ماهشهر – پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا ماهشهر

محمود صفائیان آزاد – فرزاد ایمانی نژاد – امید شریفی مطلق – رضا درویش نسب – ناظر: صفدر احمدی

ویستا توربین تهران – امید گناوه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

افشین امیرآبادی – امید شاکری – حسن مجردی – غلامرضا قلیچ خانی – ناظر: حمید نظری

اسامی داوران مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.