وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته شانزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته شانزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته شانزدهم – جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

امید گناوه – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

سعید کیانی – ابوذر ممبینی – جمیل محمدنیا – حمید طیب – ناظر: قاسم واحدی

شنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

مسلم مشهدی – داوود عروجلو – مجتبی کامرانی – رئوف سیفی – ناظرک صادق نوری

ویستا توربین تهران – مس نوین کرمان  – ساعت ۲۰:۱۵  – ورزشگاه غدیر تهران

حسین امیدی – رشید پردل – مهران عکاشه بابادی – جواد رنجبر – ناظر: حمید نظری

شهرداری همدان – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

سیاوش خالقی – حسن یعقوبی – مرتضی باغبان – رضا شهسواری – ناظر: ایرج ساعدی

اتحاد کامیاران – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج

میثم فرجی – منوچهر ابراهیمی آذر – امیر غفوری – آرش محبی – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

فولادنوین اهواز – محتشم تبریز  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

مجتبی مختاری – رمضان رضایی مقدم – یاسر جهانبازی – حسن شفیعی – ناظر: حسین غلامی

علم و ادب تبریز – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز

مصطفی بینش – محمد نوری – محمدحیدری – امیر معصومی – ناظر: ایرج امین فر

شهرداری بم – نیروی زمینی تهران  – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

محمد نیک نژاد – سید حمیدرضا امامی – میثم فانی زاده – دانیال طاهری – ناظر: مجید معماری

شهیدقندی یزد – نفت امیدیه – ساعت ۲۰ – ورزشگاه نصیری یزد

امیر آرمند – عباس یعقوبی – میثم باهوش – محمدعلی یعقوبی – ناظر: رحیم مهرپیشه

عقاب تهران – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

شهاب محمدی – خشایار میرشاه – عباس شیرزادی – آرمان سمیعی – ناظر: فرشید افشار

میلادمهر تهران – مس شهربابک   ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

محمد امیرنژاد – مرتضی فاطمی صدر – سامان سحاب منش – حجت قیانوری – ناظر: مرتضی کریمی

شاهین بندرعامری – شهدا بابلسر   ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

ایمان شاه ولی – علی ممبینی – پیام نصیری – مهدی انصارنژاد – ناظر: مجید شمس

شهرداری ماهشهر – شمس آذر قزوین ۲۰:۲۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

محمد اکبریان – سامان انبازپور – روح الله نیازی – فرج الله اسماعیلی – ناظر: قاسم واحدی

سردار بوکان – پاس همدان ۲۰:۵۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

میلاد کهزادی – جلال محمدی – هیوا نوجوان – ادریس ظفری – ناظر: حمید سیفی آذر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.