وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته پانزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته پانزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مس نوین کرمان – شهرداری همدان  – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه شهید باهنر کرمان

مجتبی شجاعی – حامد شریفیان – مرتضی باقری – امیرسجاد فتوحی – ناظر: مجید روغنی

شهرداری بندرعباس – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

حسام ملامحمدی – وحید امیری – حسین سعیدنیا – محسن اسدی – ناظر: مجید معماری

ایرانجوان بوشهر – فولادنوین اهواز – ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

رضا کریمی – محمدرضا بیژنی – سجاد باباخانی – امیرحسین یزدانی – ناظر: فرهاد خوشنواز

اسپاد تهران – اتحاد کامیاران  – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه کشوری تهران

حسین بوجاری – احمد رفیعی – محمدرضا حسینی – ایمان احمدی – ناظر: فرشید افشار

علم و ادب تبریز – امید  گناوه- ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهرداری تبریز

سالار نظریان – حمید صحرایی – علی فرهانی – سیدمسعود میرنظام – ناظر: شاهو اصلانی

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مس شهربابک – سردار بوکان  – ساعت۱۹:۵۰ – ورزشگاه شهدای مس شهربابک

احمد مرشدی – فرزاد شیرمردی – هارون چوپان زاده – حسن سلامتی – ناظرک مجید روغنی

اترک بجنورد – شهرداری ماهشهر  – ساعت ۲۰  – ورزشگاه تختی بجنورد

حمیدرضا همیراد – میلاد قنبری – محمود گل محمدی – وحید صفری – ناظر: محمدحسین اسدی

شهیدقندی یزد – شاهین بندرعامری  – ساعت ۲۰  – ورزشگاه شهید نصیری یزد

علی جمعه – رضا قائمی – مسعود دهقان – رضا رفیق – ناظر: علیرضا جلالی

شهدا بابلسر – میلاد مهر تهران  – ساعت ۲۰:۱۵  – ورزشگاه هفت تیر بابل

ابوالفضل حسینی – کامران سعیدی – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: بابک وسیله بر

نیروی زمینی تهران – عقاب تهران – ساعت ۲۰:۱۵  – ورزشگاه غدیر تهران

امین نعمت زاده – امین عمویی – محمد حمزه ای – مهدی احمدی – ناظر: حمید نظری

نفت امیدیه – شمس آذر قزوین – ساعت ۲۰:۲۰   – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

بهروز محمدی مطلق – ابراهیم نیک نام – سیروس افروزپور – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: حسین موسوی

پاس همدان – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰   – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

میثم عباسپور – محمدعلی پروانه – سپهر کریمیان – وحید درازیان – ناظر: حسین طالقانی

ملی حفاری اهواز – محتشم تبریز – ۲۰:۲۰ – ورزشگاه تختی اهواز

علی آقاجری – غلامرضا صابری – اکبر عمرانی – عارف توسلی – ناظر: مهدی پاکزاد

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.