وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته یازدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته یازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۹۹

سپیدرود رشت – امید گناوه – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهاب محمدی – محمدرضا طبری – خشایار میرشاه – محمدحسین یحیی زاده – ناظر: فرزاد معبودی

شهرداری همدان – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

مصطفی بینش – محمد حیدری – حمیدرضا سرتاج – امیرسجاد فتوحی – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

محتشم تبریز – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

مجتبی رحیمی – حسن بحرکاظمی – مهدی نگرانی – علی محمدی پور – ناظر: صادق نوری

آوالان کامیاران – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران

مسلم مشهدی – علی فرهانی – ولی فرزاد ابرقویی – سالار نظریان – ناظر: مهدی پاکزاد

اسپاد تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدکشوری تهران

رسول اولیایی – احمد رفیعی – هادی ابراهیمی – محمدرضا دلاوری – ناظر: حمید نظری

اترک بجنورد – پاس همدان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد

بهمن ممشلی – ابراهیم امتنانی – کامران سعیدی – محمود اصغری – ناظر: بهرام کیانی

نیروی زمینی تهران – نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

جواد بیگدلی – اصغر ملکی – سجاد عباسی – حسین گنج خانلو – ناظر: بهرام مهرپیما

عقاب تهران – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

امیر پورفتحی – مرتضی باغبان – حجت حیدری فر – سیاوش خالقی – ناظر: علی اکبر جهانی

سردار بوکان – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

هادی علی نیافر – کوروش صارمی – سامان قلاوند – یاسر بابایی – ناظر: کریم اصغر زاده

شمس آذر قزوین – مس شهربابک – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

محمد امیرنژاد – سامان سحاب منش – سیدنعمت میرغفار – محمد مولوی – ناظر: بابک وسیله بر

شهرداری بم – شاهین بندرعامری بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه ارگ جدید بم

فرزین تمیزی – نذیر احمد حسین زهی – فرزاد شیرمردی – حسین سلامتی – ناظر: مجید روغنی

شهرداری ماهشهر – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

سیدابراهیم موسوی – مسلم شاهقلیان – مهران عکاشه – جواد رنجبر – ناظر: صفدر احمدی

ایرانجوان بوشهر- نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

مجتبی مختاری – رمضان رضایی مقدم – محسن عباسی – حسن شفیعی – ناظر: جواد شرفی

سه شنبه ۱۲ اسفندماه ۹۹

فولادنوین اهواز- شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولادنوین

بهروز محمدی مطلق – سامان انبازپور – مهرداد مختاری – محمد اکبریان – ناظر: حسین موسوی

اسامی داوران مسابقات هفته یازدهم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.