وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقه سپیدرود – صنعت جوان ساری اعلام شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با صنعت جوان ساری از ساعت 15 در ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت برگزار می شود و قضاوت آن برعهده سعاد وفا پیشه، احمد کاظملو، رامین بابایی و مجتبی رحیمی می باشد.

بنابراین گزارش اسامی تیم داوری سایر مسابقات به شرح زیر می باشد:

روز سه شنبه پنجم آبانماه

شهرداری تبریز – بادران تهران از ساعت 15:15

شیرزاد علی نیا- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- امیر پور فتحی

روز چهارشنبه ششم آبانماه

فولاد نوین اهواز – شهرداری ارومیه از ساعت 15

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- علی عبدالهی

الوند همدان – خلخال دشت اردبیل از ساعت 15

عنایت قوچ کانلو- علی رعیت- موسی محمدی راد- محمد امیر نژاد

ماهان شوشتر – شهردارثی کامیاران از ساعت 15

آرش خرمیان- محمدرضا طالبی- براتعلی مولوی- علی عبدالهی

کارون اهواز – شهرداری بندرعباس از ساعت 15

اراله تعاون کردار- عبداله عبدالهی- فرزاد ایمان نژاد- عبدالنبی پور خلف

اکسین البرز – ملی پوشان تبریز از ساعت 15:30

محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- محمدرضا کیانی- شبیر بهروزی

پیام وحدت خراسان رضوی – توسعه کیش از ساعت 14:35

صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- محمد ممتاز

هف سمنان – کاسپین قزوین از ساعت 14:30

حسام عرب- حافظ عظیمی- مهدی صناعی- عباس خلیلی

شهرداری جویبار – نفت و گاز گچساران از ساعت 14:30

مجید محمدی- حمید کاوندی- اصغر ملکی- سعید جعفری

آینده سازان شیراز – پرسپولیس گناوه از ساعت 14:30

علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- مهدی شاکری

پارس جنوبی جم – سردار بوکان از ساعت 14:45

وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- علی ابراهیمی

کیمیا فرایند – تربیت نوین یزد از ساعت 14:45

میثم پور کریمان- محمود بیات ترک- محمد حیدری- مصطفی بینش

کارگر بنه گز – شهرداری ماهشهر از ساعت 14:45

هادی مسلمی- مرتضی هوشیار- ارحام نصیری- امین منصور نژاد

استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم مشهد از ساعت 14:45

میلاد بای- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- هادی صحرایی

نفت امیدیه – کارا شیراز از ساعت 15

رضا مرادی- محسن بابایی- رامین فولادی- ایمان شاه ولی

بعثت کرمانشاه – شهرداری کاشان از ساعت 15:15

امید جمشیدی- رضا درویشی- حسین گلشنی- وحید کیهانی

شهرداری بوشهر – رهپویان رضوانشهر از ساعت 14:45

عباس راکی- رحیم حاجی پور- محمد درفشان- علی رستمیان

روز پنجشنبه هفتم آبانماه

یاران غدیر هشتگرد – نیروی زمینی تهران از ساعت 14:45

امیر عرب براقی- علی الفتی- مجید سربندی- میثم دستجردی

نفت نوین آبادان – مقاومت تهران از ساعت 15

سعید باهنر- موسی مه آبادی- محمد مرادی- بهروز رنجبر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.