وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۰

مس شهربابک – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک

مسعود حقیقی – نوید عسگری – حمیدرضا سرتاج – امیرسجاد فتوحی – ناظر: مجید روغنی

نفت امیدیه – پاس همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

علی آقاجری – امید شریفی مطلق – غلامرضا صابری – رضا درویش نسب – ناظر: مهدی پاکزاد

شهیدقندی یزد – شمس آذر قزوین – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه نصیری یزد

محمد ممتاز – مسلم فاضلی – امیر امیری – علی جمعه – ناظر: فرهاد خوشنواز

میلاد مهر تهران – عقاب تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

هادی صحرایی – محمد نوری – حمید صحرایی – حسین اسماعیلی – ناظر: بابک وسیله بر

شاهین بندرعامری – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر

حسین امیدی – احمد حقانی – مسلم شاهقلیان – جواد رنجبر – ناظر: محمدرضا امینی

شهدا بابلسر – اترک بجنورد – ساعت ۱۷:۴۰ – ورزشگاه علیزاده بابلسر

پژمان قرائیان – محسن منصوری – محمد حمیدی – میلاد اصغری – ناظر: حسین خانبان

سردار بوکان – شهرداری بم – ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه خاتم النبیاء بوکان

عباس خلیلی – هاشم خدابنده‌لو – مهران مصطفوی – حسین گنج خانی – ناظر: کریم اصغرزاده

چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰

شهرداری همدان – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

فرزاد منصوری – ساسان مصری – جلال محمدی – میلاد کهزادی – ناظر: صادق نوری

علم و ادب تبریز – محتشم تبریز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

حسین زمانی – رضا اسکندری – محسن محمدی – جواد نصراللهی – ناظر: رسول فروغی

شهرداری بندرعباس – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

علی سام – ناصر رحیمی – محمدرضا بیژنی – حمیدرضا عبداللهی – ناظر: مهدی موسی پور

امید گناوه – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

بهروز محمدی مطلق – سامان انبازپور – مهرداد مختاری – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: قاسم واحدی

مس نوین کرمان – اسپاد تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

سیدحسین حسینی – رضا احمدی – محمد صفار – محمد نیک نژاد – ناظر: عبدالمجید معماری

ملی حفاری اهواز – نفت و گاز گچساران- ساعت ۲۰:۳۰  – ورزشگاه تختی اهواز

یاسر بابایی – مسعود مرادی – حجت محمدی – حمید جودکی – ناظر: ایرج نظری

ویستا توربین تهران – اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰  – ورزشگاه غدیر تهران

احسان اکبری – حسین سعیدنیا – روح الله تیموری – علی عرب – ناظر: فرشید افشار

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.