وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۰

مس شهربابک – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک

مسعود حقیقی – نوید عسگری – حمیدرضا سرتاج – امیرسجاد فتوحی – ناظر: مجید روغنی

نفت امیدیه – پاس همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

علی آقاجری – امید شریفی مطلق – غلامرضا صابری – رضا درویش نسب – ناظر: مهدی پاکزاد

شهیدقندی یزد – شمس آذر قزوین – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه نصیری یزد

محمد ممتاز – مسلم فاضلی – امیر امیری – علی جمعه – ناظر: فرهاد خوشنواز

میلاد مهر تهران – عقاب تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

هادی صحرایی – محمد نوری – حمید صحرایی – حسین اسماعیلی – ناظر: بابک وسیله بر

شاهین بندرعامری – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر

حسین امیدی – احمد حقانی – مسلم شاهقلیان – جواد رنجبر – ناظر: محمدرضا امینی

شهدا بابلسر – اترک بجنورد – ساعت ۱۷:۴۰ – ورزشگاه علیزاده بابلسر

پژمان قرائیان – محسن منصوری – محمد حمیدی – میلاد اصغری – ناظر: حسین خانبان

سردار بوکان – شهرداری بم – ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه خاتم النبیاء بوکان

عباس خلیلی – هاشم خدابنده‌لو – مهران مصطفوی – حسین گنج خانی – ناظر: کریم اصغرزاده

چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰

شهرداری همدان – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

فرزاد منصوری – ساسان مصری – جلال محمدی – میلاد کهزادی – ناظر: صادق نوری

علم و ادب تبریز – محتشم تبریز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

حسین زمانی – رضا اسکندری – محسن محمدی – جواد نصراللهی – ناظر: رسول فروغی

شهرداری بندرعباس – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

علی سام – ناصر رحیمی – محمدرضا بیژنی – حمیدرضا عبداللهی – ناظر: مهدی موسی پور

امید گناوه – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

بهروز محمدی مطلق – سامان انبازپور – مهرداد مختاری – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: قاسم واحدی

مس نوین کرمان – اسپاد تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

سیدحسین حسینی – رضا احمدی – محمد صفار – محمد نیک نژاد – ناظر: عبدالمجید معماری

ملی حفاری اهواز – نفت و گاز گچساران- ساعت ۲۰:۳۰  – ورزشگاه تختی اهواز

یاسر بابایی – مسعود مرادی – حجت محمدی – حمید جودکی – ناظر: ایرج نظری

ویستا توربین تهران – اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰  – ورزشگاه غدیر تهران

احسان اکبری – حسین سعیدنیا – روح الله تیموری – علی عرب – ناظر: فرشید افشار

اسامی داوران هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.