وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۳ خردادماه ۱۴۰۰

سردار بوکان – نفت امیدیه – ساعت ۱۸:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

امید جمشیدی – بهروز عالمی روشن – محسن دوستان – محمد امیرنژاد – ناظر: شاهو اصلانی

شهرداری بم – میلادمهر تهران – ساعت ۱۸:۴۵ – ورزشگاه فجر بم

احمد مرشدی – نجف پناهی – فرزاد شیرمردی – حسن سلامتی – ناظر: محمدرضا امینی

شمس آذر قزوین – شهدا بابلسر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

عبدالحسین باستان – پویان خشنود – یاسر عباسی – امیرمحمد فتحی نژاد – ناظر: حسین طالقانی

اترک بجنورد – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

محمد ممتاز – مسلم فاضلی – مسعود دهقان – رضا رفیق – ناظر: مختار مهدوی

شهرداری ماهشهر – شهیدقندی ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

علی صباحی – کوروش صارمی – سامان قلاوند – حمید جودکی – ناظر: عبدالرسول استادزاده

عقاب تهران – شاهین بندرعامری ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

رسول اولیایی – هادی ابراهیمی – محمد ذوالفقاری – ایمان احمدی – ناظر: مهرداد ذهبی

نیروی زمینی تهران – پاس همدان – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه  غدیر تهران

سیدابوالفضل حسینی – کامران سعیدی – امید کمی – بهمن ممشلی – ناظر: بابک وسیله بر

سه شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – ویستا توربین تهران – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

مجید محمدی – مهرداد نجفی – اصغر ملکی – جواد بیگدلی – ناظر: فرزاد معبودی

اتحاد کامیاران – امید گناوه – ساعت ۱۸:۲۰ – ورزشگاه آزادی کامیاران

سعاد وفاپیشه – محمود گوهری نژاد – امیر غفوری – آرش محبی – ناظر: جواد شرفی

اسپاد تهران – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه  کشوری تهران

محمد معافی – امین اسکندری – حیدرعلی صیامیان – محمدحسین یحیی زاده – ناظر: محمد حسین ابراهیمی

محتشم تبریز – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۴۰ –  ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

مهدی نورمحمدی – سیدمسلم رحیم خانی – بابک قلی زاده – امیر معصومی – ناظر: سعید بخش زاده

ایرانجوان بوشهر – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه مهدوی بوشهر

روح الله شریفی – محمد راهی – حمیدرضا افشون – محمد اکبریان – ناظر: رحیم مهرپیشه

فولادنوین اهواز – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

رضا کریمی – مرتضی هوشیار – محمدرضا قنبری – حجت حیدری – ناظر: مجید شمس

شهرداری همدان – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

حامد صادقی جو – بابک خسروی – محمد حیدری – محمود میرجهانگیری – ناظر: ایرج ساعدی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.