وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

سه شنبه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۰

اترک بجنورد – شهیدقندی یزد – ساعت۱۸:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد

مهرداد خسروی – عباس شیرزادی – میلاد لطفی – محمد معافی – ناظر: حاتم بک پور

عقاب تهران – سردار بوکان – ساعت۱۸:۴۵ – ورزشگاه قائم نسیم شهر تهران

پیام ساری اصلانی – سپهر کریمیان – محمد علی پروانه – وحید رازیان – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

شهرداری بم – نفت امیدیه – ساعت۱۹ – ورزشگاه فجر بم کرمان

ایمان کهیش – ناصر رحیمی – یاسر جهانبازی – امیرحسین یزدانی – ناظر: علیرضا کهوری

شمس آذر قزوین – شاهین بندرعامری – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

محمود میرجهانگیری – داوود عروجلو – مجتبی کامرانی – رضا براتی – ناظر: سعید بخشی زاد

پاس همدان – مس شهربابک – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

امیرسامان سلطانی – هاشم خدابندلو – مهران مصطفوی – فرهاد امینی – ناظر: ایرج ساعدی

شهرداری ماهشهر – میلاد مهر تهران – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان

علی ابراهیمی – فرزاد ایمانی نژاد – علیرضا شعرانی – محمود صفائیان آزاد – ناظر: یدالله جهانبازی

چهارشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – ملی حفاری اهواز  – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

یاسرخان فام – حسن یعقوبی – بهمن محمودی – سیاوش خالقی – ناظر: حسین عرب براقی

اتحاد کامیاران – شهرداری همدان – ساعت۱۸:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

امیر ایار – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – بهزاد بارانی – ناظر: صادق نوری

نفت و گاز گچساران – مس نوین کرمان – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران

رضا قاسمی – مازیار معتمدنیا – ابوذر ممبینی – حمید طیب – ناظر: مجید شمس

اسپاد تهران – شهرداری بندرعباس – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه کشوری تهران

امیر محمد فتحی نژاد –  حسن بحرکاظمی – پویان خوشنود – احمد رمضان خواه – ناظر: حسین طالقانی

نیروی زمینی تهران – شهدا بابلسر  – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

عنایت قوچ کانلو – میلاد قنبری – امین اسماعیل آزاد – غلامرضا قلیچ خانی – ناظر: علی نقی مصطفی نژاد

محتشم  تبریز – امید گناوه – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز

میلاد کهزادی – جلال محمدی – ساسان مصری – هیمن نوجوان – ناظر: ایرج امین فر

ایرانجوان بوشهر- علم و ادب تبریز – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر

علیرضا حیدرپناه – علی فرزان منش – صدرالله صفری –  مجتبی مختاری – ناظر: صفدر احمدی

فولادنوین اهواز – ویستا توربین تهران – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

حسان رفیعی – امین قدیری – مرتضی  رجال زاده – محمد میرزازاده – ناظر: اسماعیل آمری

اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.