وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته دوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۷ دی ماه ۹۹

سپیدرود رشت – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

عباس خلیلی – کریم محبی – سجاد عباسی – حسین گنج خانی – ناظر: فرزاد معبودی

شهرداری همدان – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای‌ قدس همدان

هیمن نوجوان – هیوا نوجوان – فرشید ساعدی – میلاد کهزادی – ناظر: مهدی پاکزاد

آوالان کامیاران – اسپاد تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کامیاران

وحید درازیان – داریوش کمری – محمدعلی پروانه- محسن جلالی – ناظر: صادق نوری

محتشم تبریز – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

امیرمحمد فتحی نژاد – حسن یوسفی صفت – مهدی یوسف زاده – ابراهیم خاجانی – ناظر: ایرج امینی فر

امید گناوه – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

ایمان شاه ولی – عیسی کوراوند – محمد درفشان – مهدی انصارنژاد – ناظر: قاسم واحدی

فولادنوین اهواز- ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم اختصاصی فولاد

سیدابراهیم موسوی – مسلم شاهقلیان – مجید عالی پور – جواد رنجبر – ناظر: صفدر احمدی

ویستا توربین تهران – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

محمد معافی – امین اسکندری – خشایار میرشاه – محمدحسین یحیی زاده – ناظر: فرشید افشار

شاهین بندرعامری –  شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر

مجتبی افرا – ابراهیم نیک نام – روح الله نیازی – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: رحیم مهرپیشه

دوشنبه ۸ دی ماه ۹۹

میلاد مهر تهران – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید کشوری تهران

احسان رفیعی – مسعود شیرانی  – نوید عسگری – محمد میرزازاده – ناظر: حمید نظری

عقاب تهران -نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه عطر سیب باقرشهر

حسین اسماعیلی – محمد حیدری – داوود عروجلو – رئوف سیفی – ناظر: ایرج احمدی

سردار بوکان – مس شهربابک – ساعت ۱۴ – استادیوم خاتم الانبیاء بوکان

یاسر خانفام – حسن یعقوبی – بهمن محمودی – امیر پورفتحی – ناظر: ایرج ساعدی

شمس آذر قزوین – نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵ –  ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

میثم دستجردی – امیر غفوری – منوچهر ابراهیمی آذر – میلاد اصغری – ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

شهرداری ماهشهر – اترک بجنورد – ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهدا ماهشهر

محمدجواد عبدالهی – غلامرضا صابری – علیرضا شعرانی – عارف توسلی – ناظر: مجید شمس

سه شنبه ۹ دی ماه ۹۹

شهرداری بم – پاس همدان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

حمیدرضا عبدالهی – صدرالله صفری – سجاد باباخانی – حسن شفیعی – ناظر: فرهاد خوشنوا

 

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.