وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده در هفته سوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

شنبه ۱۳ دی ماه ۹۹

اسپاد تهران – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدکشوری تهران

غلامرضا قلیچ خانی – شهریار جباری – ناصر صالحی – وحید صفری – ناظر: فرشید افشار

شهرداری بندرعباس – امید گناوه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

حجت حیدری – رمضان رضایی مقدم – محسن عباسی – مجتبی مختاری – ناظر: مهدی موسی پور

نفت و گاز گچساران – شهرداری همدان – ساعت ۱۴ ورزشگاه شهدا نفت گچساران

حمید طیب – جمیل محمدنیا – حسین بهوندی – میلاد نور – ناظر: قاسم واحدی

محتشم تبریز – فولادنوین اهواز ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

جواد بیگدلی – مهران مصطفوی – محمد عبدلی – اسماعیل نیساری – ناظر: ایرج ساعدی

ایرانجوان بوشهر – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر

سیدامین خدادادپور – موسی وصال – پیام نصیری – ابراهیم پورسلطان – ناظر: فرهاد خوشنواز

ملی حفاری اهواز – علم و ادب تبریز ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری – اهواز

امیرسجاد فتوحی – مرتضی رجال زاده – حمیدرضا سرتاج – محسن بختیاری – ناظر: مهدی پاکزاد

یکشنبه ۱۴ دی ماه ۹۹

نیروی زمینی تهران – شهرداری بم – ساعت ۱۴ –  ورزشکاه غدیر تهران

جواد نصرالهی – رضا اسکندری – محسن محمدی – محمد رجبی – ناظر: حسین نیرویار

مس شهربابک – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای مس شهر بابک

احمد مرشدی – فرزاد شیرمردی – هارون چوپان زاده – مهدی نبی زاده – ناظر: رحیم مهرپیشه

اترک بجنورد – عقاب تهران – ساعت ۱۴ – ورشگاه تختی بجنورد

سعید رضایی – رضا قالیبافان – مسعود دهقان – رضا رفیق – ناظر: رضا عبدوس

شهدا بابلسر – شاهین بندرعامری بوشهر – ساعت ۱۴ –  ورشگاه شهدای سیمرغ

میثم صفاری – محسن منصوری – محمد حمیدی – پژمان قرانیان – ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

شمس آذر قزوین- شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

مهدی احمدی – امین عمویی – حمید صحرایی – محمود میرجهانگیری – ناظر: صادق نوری

پاس همدان – سردار بوکان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

آیت صادقی – حجت محمدی – مسعود مرادی – حمید جودکی – ناظر: فرزاد معبودی

نفت امیدیه – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

بهروز محمدی مطلق – سیدسعید محمودی – سیروس افروزه پور – محمد اکبریان – ناظر: اسماعیل آمری

مس نوین کرمان – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

محمد نیک نژاد – سید حمیدرضا امامی – میثم فانی زاده – دانیال طاهری – ناظر: ایرج نظری

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.