وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته نوزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۱

آبی پوشان امید تهران – پیام توس خراسان – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهدای اسلامشهر

میثم رفیعی – مرتضی رجال زاده – حمیدرضا سرتاج – علی کعبی – ناظر داوری: حسین مقابلی

دوشنبه ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۱

نیروی زمینی تهران – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه غدیر تهران

امیر آرمند – مهدی اکبرزاده – میثم باهوش – مهزیار محمدی پور – ناظر داوری: دانیال مرادی

شهرداری بم – شهدای رزکان البرز – ساعت۱۹:۳۰  – ورزشگاه فجر بم

محمد نیک نژاد – حسین دهقان نیری – حامد اقبال – ابوالفضل جعفرپور – ناظر داوری: عباس مهدی زاده

شهرداری بندرعباس – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

رضا کریمی – وحید هلیرودی – محمدجواد مستعلی زاده – محسن اسدی – ناظر داوری: مجید روغنی

مهیار ایمان سبز فارس – پاس همدان – ساعت ۲۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود

احمد مرشدی – محمد سعید ساعدی – محمد رشید – حسن سلامتی – ناظر داوری: علی جلالی

شاهین بندرعامری – عقاب تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر

سعید فولادی – رضا لیلامی – مسعود مرادزاده – حجت حیدری – ناظر داوری: صفدر احمدی

شهدای بابلسر – شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا

غلامرضا ادیبی – رضا قائمی – مسعود دهقان – علی جمعه – ناظر داوری: محمد حسین اسدی

ون پارس نقش جهان – شهید قندی یزد – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه فولادشهر اصفهان

حسین امیدی – مجتبی مظاهری – مجید عالی پور – وحید بایش – ناظر داوری: محمد بوالحسنی

مناطق نفت خیز جنوب – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

سید امین خدادادپور – حسین بهوندی – عیسی کوراوند – امیر بهرام بحرینی – ناظر داوری: عبدالرسول استادزاده

چوکای تالش – شهرداری بندرماهشهر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

حمیدرضا همیراد – فرزاد ولی ابرقویی – امیرحسین بهادری – حسین اسماعیلی – ناظر داوری: بابک عباسقلی زاده

نود ارومیه – فولاد نوین اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

امیرسامان سلطانی – سجاد عباسی – محمد عبدلی – اسماعیل نیساری – ناظر داوری: ایرج ساعدی

سه شنبه ۲۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۱

اسپاد تهران – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

پوریا افشاریان – بهروز عالمی روشن – ابوالفضل بیات – محمد مولوی – ناظر داوری: رسول فروغی

پنجشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱

خلیج فارس بندرماهشهر – شهرداری نوشهر – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدای ماهشهر

علی ابراهیمی – علیرضا شعرانی – قاسم عبداللهی – رضا درویشی نسب – ناظر داوری: قاسم واحدی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.