وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته پانزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

آدینه ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

سیاوش خالقی – فرید شرفی – کیوان علی نژادیان – سعید ایران نژاد – ناظر داوری: بابک وسیله بر

چوکا تالش – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پوریاولی تالش
فرهاد قاسمی – محمد حیدری – داوود عروجلو – پیمان پاپی – ناظر داوری: رضا عبدوس
پیام توس مشهد – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
محمد معافی – محمدرضا طبری – حسین دامچی – سیدمجتبی حسینی نژاد – ناظر داوری: سیداحمد موسوی
نفت و گاز گچساران – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
علی سام – رضا لیلامی – محسن عباسی سبوکی – امیرحسین یزدانی – ناظر داوری: عبدالمجید معماری
شهدا رزکان البرز – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج
محمد امیرنژاد – فرزاد ولی ابرقویی – امیرحسین بهادری – ایمان چگینی – ناظر داوری: امرالله طراح
نیروی زمینی تهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
محسن اسدی – علیرضا برزگر – وحید هلیرودی – محمدرضا عسگری – ناظر داوری: موسی الرضا ارغوانی
آبی پوشان تهران – شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
محمد رامیان – محمد اخلاقی – اسماعیل دوشا – سید اکبر حسینی – ناظر داوری: محمد حسن ابراهیمی
شنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۰
اترک بجنورد – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
پژمان قرائیان – محسن منصوری – محمد حمیدی – مهدی طاهری – ناظر داوری: سیدمرتضی علوی
ون پارس اصفهان – عقاب تهران  – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه فولادشهر اصفهان
سعید کیانی – محمد درخشان – عیسی کوراوند – فرشاد مولایی – ناظر داوری: براتعلی مولوی
اسپاد تهران – پاس همدان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
علی محمدی پور – حسین رحمتی زاده – حسن مجر کاظمی – احمد رمضان خواه – ناظر داوری: بابک عباسقلی زاده
شهید قندی یزد – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد
غلامرضا ادیبی – احمد آریک – علیرضا محتشمی فر – محمد نصرتی – ناظر داوری: رحیم مهر پیشه
مس نوین کرمان – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان
امیر آرمند – مهدی اکبرزاده – میثم باهوش مهیار محمدی پور – ناظر داوری: حمیدرضا پایدار
سه شنبه ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۰
نود ارومیه – مهیار ایمان سبز فارس – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه
فرهاد امینی – اصغر ملکی – مهران مصطفوی – حسین گنج خانی – ناظر داوری: بهرام مهرپیما

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.