وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

استقلال تهران سه – سپیدرود رشت صفر: به امید یه هوای تازه تر! / پست های کشنده تلگرامی!!

سپیدرود در روزی که کمترین موقعیت را بر روی دروازه حریف بدست آورد و چهره ی یک بازنده دست بسته را داشت دومین شکست سنگین را با علی کریمی تجربه کرد تا یادمان بماند که کار فوتبال با پست های حاشیه ای تلگرامی پیش نمی رود و تلاش و تدبیر نیاز دارد و بس!

استقلال ۳ (فرشید اسماعیلی دقیقه ۱۳، امید ابراهیمی دقیقه ۶۴، جابر انصاری دقیقه ۷۷) – ۰ سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و سوم لیگ برتر جام خلیج پارس، پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه ۹۶

ساعت: ۱۶:۰۰، ورزشگاه بزرگ آزادی ، تماشاگر:  پانزده هزار نفر.

نتیجه بازی رفت:

سپیدرود ۱-۲ استقلال

داور: حسن اکرامی

کمک داوران: سعید علی نژادیان ، حسن یوسفی

کارت زرد:

جابر انصاری دقیقه ۴۱ (استقلال) – میلاد قربانزاده دقیقه ۵۶، هادی موسوی دقیقه ۶۳ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

 

ایمان صادقی، هادی موسوی، میثم فردوسی، پویا نزهتی (از دقیقه ۷۰ علی رضا کوشکی)، حسین کعبی، حسین ابراهیمی (از دقیقه ۶۲ رضا کاردوست)، میعاد یزدانی، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی (از دقیقه ۷۹ عماد میرجوان).

سرمربی: علی کریمی.

ترکیب استقلال تهران:

سیدحسین حسینی، مجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی (از دقیقه ۸۸ فرشید باقری)، سرور جپاروف (از دقیقه ۷۰ بهنام برزای)، علی قربانی (از دقیقه ۸۲ ماما تیام).

سرمربی: وینفرد شفر.

شرح بازی:

آبی پوشان تهرانی باید به مصاف قرمزپوشان رشت بروند و علی کریمی باید مقابل استقلال قرار می گیرد. کریمی بعد از پیروز نشدن تیمش در هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان به زمین و زمان تاخت و همه را مقصر دانست. او حالا باید مقابل استقلال تیمش را پیروز کند تا بتواند سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کند. اگر شاگردان علی کریمی بتوانند استقلال را ببرند شانس صعود تا رده دوازدهم جدول را خواهند داشت البته استقلال تیم قدرتمندی است که بازیکنان با کیفیتی دارد.

آبی پوشان تهرانی این هفته می خواهند جبران باخت مقابل ذوب آهن را بکنند و با یک پیروزی خانگی دوباره دل هواداران شان را شاد کنند. شفر در این بازی داریوش شجاعیان را به دلیل محرومیت و مهدی قائدی را بخاطر مصدومیت و حادثه تصادف در اختیار ندارد با این حال دست شفر بسته نیست هرچند غیبت شجاعیان می تواند روی شیوه بازی استقلال تاثیرگذار باشد زیرا او در هفته های اخیر یکی از محوری ترین بازیکنان تیمش بوده است. شفر در صورت گرفتن سه امتیاز استقلال را با دو پله صعود به رده چهارم می رساند.

علی کریمی هم شاید بین پست‌های جنجالی‌ که در صفحاتش در فضای مجازی علیه مسئولان فوتبال می‌گذرد شاید فرصتی برای آنالیز استقلال هم داشته باشد! البته هواداران سپیدرود قطعا از کریمی پست جنجالی نمی‌خواهند بلکه آنها از سرمربی تیم شان پیروزی و امتیاز می‌خواهند تا تیم در لیگ برتر بماند!

دقایق حساس:

دقیقه ۲: ضربه کرنر جباروف از راست با ضربه سر پژمان منتظری همراه شد که این ضربه به دیرک افقی دروازه سپیدرود اصابت کرد.

دقیقه ۷: پاس در عمق  وریا غفوری را علی قربانی در موقعیت تک به تک با صادقی قرار داد که ایمان صادفی موفق شد تا توپرا راهی کرنر کند.

دقیقه ۱۹: شوت محکم قربانی از داخل محوطه جریمه توسط صادقی دفع شد.

دقیقه ۱۱: میثم فردوسی در یک موقعیت خطرناک داخل محوطه جریمه توسط محمدرضا مهدوی صاحب توپ شد که ضربه ی بی دفت فردوسی درون دستان حسینی جای گرفت.

دقیقه ۲۳: خطای کف پای روزبه چشمی را داور یک ضربه ی آزاد غیر مستقیم اعلام کرد و ضربه ایستگاهی را حسین ابراهیمی در کمال تعجب به صورت مستقیم نواخت که با فاصله اندک از بالای تیرک افقی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۵: داور خطای نورمحمدی را با فاصله ای نسبتا زیاد از محوطه جریمه اعلام کرد و جپاروف سانتر کرد و فرشید اسماعیلی با ضربه ی سر از روی خط شش قدم توپ را به خارج زد.

دقیقه ۲۷: شوت ناگهانی و سنگین حسین ابراهیمی را حسینی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۸: ضربه ی سر علی قربانی را ایمان صادقی روی خط مهار کرد. هر چند که کمک داور در این صحنه پرچمش را به نشانه آفساید بالا برده بود.

دقیقه ۳۳: خطای میعاد یزدانی روی چشمی را داور پشت محوطه جریمه اعلام خطا کرد و ضربه ی ایستگاهی را نورافکن به صورت مستقیم نواخت که توپ با اختلافی کم از بالای تیر دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: پاس تماشایی وریا غفوری را فرشید اسماعیلی با یک چرخش گردن و ضربه ی سر با فاصله ی کمی راهی بالای دروازه کرد.

دقیقه ۳۹: نفوذ وریا غفوری از سمت راست با یک پاس رو به عقب جپاروف را صاحب توپ کر که شوت جپاروف پط از برخورد به میعاد یزدانی به خارج رفت.

دقیقه ۴۰: برخورد جابر انصاری با ایمان صادقی موجب مصدومیت دست ایمان صادقی و توقف بازی شد و داور یک کارت زرد هم به انصاری نشان داد.

دقیقه ۴۴: خطای مجید حسینی روی حسین ابراهیمی را داور خطا اعلام کرد تا میعاد یزدانی با سانتری بلند هادی موسوی را صاحب موقعیت کند و ضربه سر موسوی از کنار تیرک عمودی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۶: پاس فرشید اسماعیلی را جابر انصاری از روی خط شش قدم با ضربه ای بی دقت به هوا فرستاد.

دقیقه ۵۲: فرار جابر انصاری از سمت راست و نفوذ او تا شش قدم دروازه سپیدرود با شوت او همراه شد و صادقی توپ را ناقص دفع کرد تا توپ ریباندی را علی قربانی راهی اوت کند.

دقیقه ۵۳: حسین کعبی با یک تکل توپ را از فرشید اسماعیل زاده تصاحب کرد. استقلالی ها در این صحنه اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

دقیقه ۵۷: شوت جپاروف پس از اصابت به زمین توسط ایمان صادقی راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۰: شوت بهنام برزای در حالی که ایمان صادقی بر روی زمین شیرجه زده بود را در حالتی نامتعادل مهار نمود.

دقیقه ۷۲: شوت فرشید اسماعیلی پس از برخورد به حسین کعبی راهی کرنر شد.

دقیقه ۸۵: ضربه ی امید نور افکن در چارچوب نبود و با فاصله راهی اوت شد.

شرح گل ها:

 استقلال ۱-۰ سپیدرود: شوت سنگین فرید اسماعیلی آنقدر سریع و مهلک بود که این بار کاری از دستان ایمان صادقی برنیاید.

استقلال ۲-۰ سپیدرود: یک ضربه ی آزاد که از روی خطای موسوی بر روی جپاروف بدست آمده بود را امید ابراهیمی با شوتی مستقیم به سمت دروازه سپیدرود شلیک کرد تا توپ از زیر دستان صادقی راهی اوت شود.

استقلال ۳-۰ سپیدرود: نفوذ در عمق جابر انصاری در حالی که مدافعان سپیدرود بر روی یک خط ایستاده بودند، وی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا ضربه ی دیدنی او از بالای سر ایمان صادقی بیرون آمده راهی دروازه سپیدرود شود.

اتفاقات ویژه:

۱- تیم قدیمی شهر رشت بعد از سال ها برای اولین بار در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت و هواداران این تیم می توانند پس از مدت ها دوری برای اولین مرتبه نام این تیم را در ورزشگاه آزادی صدا کنند. هواداران سپیدرود که با انگیزه های زیادی در آزادی حاضر شدند، به تشویق تمامی بازیکنان و کادرفنی این تیم پرداختند اما با این وجود یک نام بیشتر از سایر اعضای این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

۲- در دقیقه ۱۰ بازی استقلال و سپیدرود ایمان صادقی به داور اعلام کرد آسیب دیده و احتیاج به مداوا دارد که علی کریمی بلافصاله لب خط رفت و با حرکات دست خود به وی نشان داد که سریعتر از جایش بلند شود. کریمی با این حرکت نشان داد نمی خواهد تیمش وقت کشی کند به همین دلیل از گلر تیمش خواست زودتر به بازی ادامه بدهد.

۳- علی کریمی در زمان آغاز بازی وارد زمین شد و در آغوش شفر قرار گرفت. کریمی سپس به سمت نیمکت استقلال رفت و با سیدمهدی رحمتی خوش‌وبش کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

15 دیدگاه ارسال شده است

 • علی1 گفت:

  نباید انتظار غیرمنطقی داشت اختلاف دوتیم در همین حد بود چه بسا اینکه بچه هاباتوجه به اختلاف فاحش سرمایه گذاری دوتیم’خیلی خوب هم ظاهر شدند چه بکنیم که این شرایط در هیچ جای دنیا دیده نمیشود که دو تیم پایتخت را دولت پشتیبانی دهها میلیاردی بکند و دست تیمهایی مثل سپیدرود را از پشت ببندند بعد بگویند بیایید باهم رقابت بکنید. چندبار قبلا هم نوشتم که کسانیکه اهل فوتبال باشند متوجه میشوند که اصلا مشکل نظرمحمدی و روانخواه و کریمی و….نیست پرسپولیس واستقلال و چند تیم متمول چند بازیکن ملی و یک تیم بیست نفره طراز اول دارند باز خرج روی دست دولت میزارن و مرتب بازیکن خارجی و داخلی معروف به تیمشان تزریق میکنند .مشکل اصلی واساسی اینست که وقتی تیم ما به لیگ برتر آمد چرا بطور جدی در فکر جذب بازیکن طراز اول و روی بورس نبودند ؟!باز دعا میکنم که دوتیم پایین تر از ما امتیاز از دست بدهند تا انشااله در فصل بعد با فشار افکارعمومی و هواداران ‘ مسؤلین استان این تیم را دریابند

 • وحید گفت:

  به نظر من هم نتیجه عجیب نبود اما دو انتقاد هم می توان به سرمربی داشت:
  1- چرا حسینی که به عنوان دروازه بان عملکرد بهتری داشت ذخیره بود؟ حداقل در دو گل مقصر اصلی صادقی بود
  2- تعویض ها افتضاح بود. بیشتر توان سپیدرود نزهتی و ابراهیمی بودند که هر دو زود تعویض شدند.

 • شهاب گفت:

  با خسته نباشید به بازیکنان و کادر فنی ایرادی که هستش نبود چند بازیکن تاثیرگذار در خط دفاعی و تمام کننده است.از مالک تیم و آقای کریمی انتظار میره تو این زمینه به فکر تیم باشند تا کار از کار نگذشته . چون هرچه به پایان فصل نزدیک میشیم امتیاز گرفتن از تیمها سخت میشه و خدای نکرده بعدا افسوس میمونه. پس لطفا اگه فرصت و موقعیت هست خواهشا به فکر ترمیم تیم از همین امروز باشند.

 • گیله مرد گفت:

  من چی ترسم ا کریمی یم آخر فصل ویریزه بشه امن بمانیم و ایتا تیم دسته اولی … 🙁

 • علی1 گفت:

  آقاوحید فکرنکنم دروازه بان تقصیری داشته باشد چون کدام دروازه بان میتوانست کدام یک از این سه گل را بگیرد؟ ضمن اینکه ایمان صادقی بدلیل سابقه بازی در جو ورزشگاه آزادی ‘ موفق عمل کرده است

 • وحید گفت:

  باید از آقای کریمی کماکان حمایت شود تا فکر استعفا به سرش نزند چون تاوان سنگین تغییر مربی در این بازه را باید سپیدرود پرداخت کند

 • omid گفت:

  نظرمحمدی هم الان بود بهتر نتیجه نمیگرفت تو نیم فصل دوم بدتر از این هم نتیجه نمیگرفت کریمی فقط محبوبه وگرنه برای سر مربیگری تو لیگ برتر زوده براش این جنجالها فقط تیم رو میفرسته لیگ پایین

 • محمد مهدی آرمان فر گفت:

  حاشیه هایی که امروز بر علیه کارلوس کیروش ایجاد کرد چندان خوشایند ملت نیست – ای کاش اینکار رو نمیکرد – کیروش یک سرمربی تمام حرفه ای هست و مطمعنا جنگ روانی ایجاد شده رو میبره – علی کریمی باید به فکر سپیدرود باشه – از تریبون سپیدرود نباید برای اهداف ذهنی خودش استفاده کنه هر چند این اهداف مشروع و درست باشه – با این فرمان پیش بره تیم یقینا سقوط میکنه

 • ارسلان گفت:

  علی کریمی : “من آینده ای در این فوتبال ندارم و کارهایم را در فوتبال انجام دادم و رفتم. اکنون هم اگر آمدم به خاطر همین داستان هایی است که شروع شده است.” متاسفانه مثل اینکه آقای کریمی اومدن رشت تا از تریبون این تیم محبوب و پرطرفدار برای دعوا با تاج و کفاشیان و کیروش و … استفاده کنند. آقای کریمی لطفا دعوا رو بذارید برای بعد از اتمام لیگ، این تیم با خون دل بعد از سالها به سطح اول فوتبال رسیده که متاسفانه شما و مسئولین بی خردانه دارید تیشه به ریشه این تیم می زنید.

 • سعید گفت:

  آقا مورینو هم بیاد بازیکن بی غیرت باشه کاری نمیتونه کنه

 • فاضل گفت:

  علی جان من هم عین تو عاشق سپیدرود و رشتم. و از نتیجه ناراحتم. اما و اما محض اطلاع دوستانی مانند شما 1- استقلال ، پرسپولیس ، سپیدود و ….. را به حال خود وا گذارند نه تنها نیازی به دولت ندارند که نتایج خیلی بهتری هم می گیرند.2- شما احتمالا جوان تر از اینی است که یادت بیاد در سالهای اول انقلاب و اوایل دهه 60 باشگاهی مانند پرسپولیس با غیرت امثال علی پروین اداره می شد و طرفدارانش. استقلال هم همینطور. بدبختی مشکل ما اینه که عده ای خود را به این فوتبال وصل می کنند و بعد هم آدرس غلط می دهند. تنها راه نجات فوتبال ایران واگذاری آن به بخش خصوصی و ایجاد کانونهای هواداران متعصب است که البته بدانند تعصب یعنی اینکه با جان دل باشگاه خود را تشویق کنند در مقاطعی مانند زنده یاد ناصر حجازی و علی پروین از جیبشان هم خرج باشگاه کنند وآموزش رفتار صحیح به تماشگران است. رقابت سالم باشد نه مافیایی شکل می گیرد نه تیمهای بازنده حس پدرکشتگی با تیمهای برنده دارند. من امیدوارم علی آقا فعلا مصلحتی کوتاه بیاد و از محبوبیتش در کل ایران برای جذب هوادار پرشور و ایضا پولدار استفاده کنه. چرا سپیدرود رشت فقط محدود به رشت باشه؟ مگر پرفسور سمیعی و استاد پورداود به همه ایران تعلق ندارند مگر فعلا یکی از محبوب ترین چهره های ورزشی ایران مربی اش نیست به جای اینکه بگوییم آی پول فوتبال را قرمز و آبی خورد( و تراکتورسازی بغل گوشمان را نبینیم!) آستین بالا بزنیم و به سپیدرود کمک کنیم.

 • مسلم اكبري گورنداني گفت:

  درود.باور کنید هیچ نسبتی با نظر محمدی ندارم. شرایط الان تیم با زمان نظر محمدی تفاوت زمین تا آسمانه.مربی قبلی نه پول داشت نه بازیکن. پس با اون شرایط سخت نظر محمدی خیلی کار کرد.از کجا معلومه اگر نظر محمدی مربی بود نتایج بهتری نمی گرفت؟لطفا سر نظر محمدی رو نبرید!او یکی از سرمایه های فوتبال گیلانه در حال حاضر تیم به آرامش نیاز داره. حالا مربی میخواد هر کسی باشه.نباید همه برعلیه سفید رود موضع بگیرند. بیاییم دست به دست هم بدیم تا تیم در دیدارهای خانگی3امتیاز بگیره و سقوط نکنه.مگر اونایی که تابحال بر علیه ساکت و تاج و کیروش موضع گرفتند برنده شدند که کریمی دومیش باشه. در این دعوا ضرر کننده تیم سفید روده. خلاصه دعوا رو تموم کنید این به نفع فوتبال گیلانه.

 • عشق من رشت گفت:

  از اولم معلومه این کریمی بدر نمیخوره آخه چرا با هوادار بازی میکنی ؟ ها؟ مگه هواداری بیچاره چه گناهی کرده ؟یه مربی بدر بخور بیارین دیگه اعصاب ما رو داغان کرده

 • رضا گفت:

  علی کریمی عزیز و مالک باشگاه همه تلاش خود را کرده اند بازیکنان نیز اصلا کم نگذاشتند این استقلال در طول سال های اخیر بهترین استقلال بوده که همگی دیدید و در بازی های اخیر به راحتی 3 تا 4 گل به هر تیم دیگه زده. در ضمن غیر از 2 الی 3 تیم اول جدول تیم های دیگر تقریبا در یک حد هستند ولیکن مشکل الان سپیدرود روحیه جمعی بازیکنان است که انشالله با درایت کادر فنی و علی کریمی خواهند توانست در دیدارهای بعدی با بازیکنان با تجربه خود که بسیاری سابقه بازی در لیگ برتر را داشتند نتیجه لازم را بگیرند وانگهی بازی های برگشت را با دور رفت اصلا مقایسه نکنید در بازی های برگشت تیم ها بسیار تلاش بیشتری می کنند بنا براین مقایسه علی نظر محمدی در دور رفت با دور برگشت اصلا قیاس درستی انیست ضمن اینکه یک فصلی که ایشون با تمام امکانات تیم را داشتند و حرف اول و آخر بودن چه کار کردند غیر از اینکه تیم را در آخرین رده تحویل مربی جدید دادند؟ لطفا اتحاد را در تیم بوجود بیاورید آقایان حرف های منفی بر علیه بازیکنان نزنید که تاثیر بر آن ها نگذارد و تیم دچار حاشیه نشود سپیدرود با چند بازیکن جدیدی که آمدن از جمله مهدوی و غلامی و اخیراً کاردوست که همگی متعصب هستند در لیگ برتر می ماند. درود بر علی کریمی و زنده باد سپیدرود

 • محمد گفت:

  در جواب آقای علی:
  با نظر شما راجع به دو تیم استقلال و پرسپولیس که از پول مردم تغذیه می کنند و بهترین بازیکنان لیگ رو استخدام میکنند موافقم.این اسمش فوتبال سالم و رقابت نیست.اگر تهرانی های مفت خور وجود داشتند خودشون مالکیت این ۲ تیم رو قبول می کردند.خیلی شاد و خوشحال هستند که مثلا پرسپولیس بهترین تیم لیگ هستش! پرسپولیس؟! نه عزیزان این پول ملت هستش که قهزمان لیگ برتر ایران میشه!