وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اطلاعیه باشگاه سپیدرود در خصوص شفاف سازی مسایل مالی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیرو مسایل مطرح شده پیرامون باشگاه سپیدرود و در جهت شفاف سازی مالی این باشگاه، ضمن سپاس از حمایت های انجام شده، بدین وسیله میزان کمک های نقدی و غیرنقدی شورا و شهرداری رشت به شرح زیر برای اطلاع عموم اعلام می گردد:

۱- مجموع کمک های نقدی شورا و شهرداری رشت به باشگاه سپیدرود ۲۲۵میلیون تومان بوده که ۱۰۰ میلیون تومان آن پس از صعود تیم به عنوان پاداش پرداخت شده است.

۲- مجموع کمک های غیر نقدی شورا و شهرداری رشت بابت اسکان بازیکنان در ۱۴ شب در بازی های خانگی در مهمانسرای شهرداری و تامین اتوبوس در ۱۳سفر به صورت رفت و برگشت در مسابقات خارج از خانه بوده است که اگر هزینه اسکان تیم هر شب ۲.۵ میلیون تومان و هزینه اتوبوس نیز هر سفر ۱.۵ تومان منظور گردد، در مجموع ارزش کمک های نقدی و غیر نقدی شورا و شهرداری ۷۵ میلیون تومان بوده است.

۳- حضور فرشاد پیوس سرمربی سپیدرود و دو دستیارش در یک سوییت مهمانسرای شهرداری در محله ی عینک به مدت تقریبی دو ماه به مبلغ حدود ده میلیون تومان محاسبه شده است.

با عنایت به آنچه گفته شد مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی شورا و شهرداری به سپیدرود رشت در فصل ۹۴ -۹۵ مبلغ ۳۱۰ میلیون تومان بوده است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است