وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اطلاعیه پنجم کمیته تعیین وضعیت درباره نقل و انتقالات

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیرو اطلاعیه های سابق، کمیته وضعیت اعلام کرده که تا پایان زمان اداری مورخ ۹ مرداد ۱۳۹۷ وضعیت مجوز ثبت قرارداد بازیکنان باشگاه های لیگ برتر به شرح ذیل است :

* استقلال: دارای ۸ پرونده محکومیت قطعی از سوی کمیته وضعیت بوده که تمام پرونده ها را با پرداخت یا با ارائه رضایت نامه، حل و فصل کرده است، لذا مجوز قطعی ثبت و استفاده از بازیکنان جدید این باشگاه صادر گردیده است.

* سپیدرود رشت: دارای ۲ پرونده محکومیت قطعی از سوی کمیته وضعیت بوده که تمام پرونده ها را با پرداخت یا با ارائه رضایت نامه، حل و فصل کرده است، لذا مجوز قطعی ثبت و استفاده از بازیکنان جدید این باشگاه صادر گردیده است.

* نفت مسجد سلیمان: دارای ۶ پرونده منجر به صدور حکم قطعی از سوی کمیته وضعیت می باشد و تا این تاریخ اقدامی برای حل و فصل پرونده ها صورت نگرفته است، لذا مجوز قطعی صادر نگردیده و صرفا مجوز یک مسابقه (نخستین مسابقه لیگ) برای این باشگاه صادر شده بوده است.

* پدیده مشهد: دارای ۶ پرونده منجر به صدور حکم قطعی از سوی کمیته وضعیت می باشد و تا این تاریخ اقدامی برای حل و فصل پرونده ها صورت نگرفته است، لذا مجوز قطعی صادر نگردیده و صرفا مجوز یک مسابقه (اولین مسابقه لیگ) برای این باشگاه صادر شده بوده است.

نتیجه

۱- باشگاه های فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، پیکان، صنعت نفت آبادان، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز، سایپا، نساجی، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم، سپیدرود رشت، گسترش فولاد تبریز و استقلال، با حل و فصل تمام پرونده های دارای احکام لازم الاجرای خود در کمیته وضعیت، موفق به اخذ مجوز قطعی ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود گردیده اند.لازم به ذکر است، باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم فیفا، از ثبت قرارداد بازیکنان جدید محروم می باشد.

۲- تنها دو باشگاه های پدیده مشهد و نفت مسجد سلیمان، تا این تاریخ اقدام به حل و فصل پرونده های خود نکرده ، لذا تا زمان عدم پرداخت مبالغ محکومیت یا ارائه رضایت نامه از تمام اشخاص دارای حکم قطعی از کمیته وضعیت، در مهلت باقی مانده از نقل و انتقالات، محدودیت های مقرر برطرف نخواهد شد و بدیهی است با توجه تذکرات و ارسال اخطاریه های متعدد، مسئولیت اتخاذ سایر تنبیهات، مندرج در مقررات نیز بر عهده باشگاه مربوطه خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.