وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران مسابقات هفته پنجم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

به گزارش سایت سپیدرود، برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته پنجم – سه شنبه ۳۰ دی ۹۹

محتشم تبریز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهرداری تبریز

میلاد کهزادی – جلال محمدی – ساسان مصری – هیمن نوجوان – ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

نفت و گاز گچساران – امید گناوه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران

مهدی انصارنژاد – ابوذر ممبینی – آرمان بندانی – میلاد نور – ناظر: رحیم مهرپیشه

عقاب تهران – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه عطر سیب باقرشهر

میثم رفیعی – حامد شریفیان – مرتضی باقری – محمد میرزازاده – ناظر: حسین طالقانی

چهارشنبه اول بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز

علی آقاجری – مجتبی لیراوی – اکبر عمرانی – عارف توسلی – ناظر: صفدر احمدی

مس نوین کرمان – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه امام علی (ع ) کرمان

محمد سندگل – امیر امیری – رضا قائمی – امیر باغشنی – ناظر: مجید معماری

ایرانجوان بوشهر – شهرداری همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه بهشتی بوشهر

محسن اسدی – روح الله تیموری – محمد نجمی زاده – علی عرب – ناظر: قاسم واحدی

اسپاد تهران – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدکشوری تهران

مهدی اجاقی – محمد حیدری – علی فراهانی – محمود میرجهانگیری – ناظر: رامین عرفانیان

آوالان کامیاران – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی کامیاران

حامد رنجبر صولتی – امین سخایی – سامان سحاب منش – حجت قیانوری – ناظر: حجت سیفی آذر

مس شهربابک – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک

رضا کریمی – محمدرضا بیژنی – رضا لیلامی – حمیدرضا عبدالهی – ناظر: فرهاد خوشنواز

شمس آذر قزوین – شهرداری بم – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

حسین گنج خانی – اصغر ملکی – کریم محبی – جواد بیگدلی – ناظر: کریم اصغرزاده

پاس همدان – شاهین بندرعامری بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

رسول اولیایی – محمدعلی پروانه – سپهر کریمیان – ایمان واحدی – ناظر: شاهو اصلانی

نفت امیدیه – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

ابراهیم موسوی – رشید پردل – مسلم شاهقلیان – امیر حمزه موسوی – ناظر: عبدالرسول استادزاده

پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹

اترک بجنورد – سردار بوکان – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد

محمد معافی – محمدرضا طبری – کیارش کیومرثی – محمدحسین یحیی زاد – ناظر: عباس مهدی زاده

نیروی زمینی تهران – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران

سالار نظریان – داوود عروجلو – محمود گل‌محمدی – رئوف سیفی – ناظر: محمد دوستی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.