وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته دوم کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود در چارچوب هفته دوازدهم این مسابقات تیم فوتبال سپیدرود رشت از ساعت 14:15 دقیقه روز دوشنبه چهاردهم دی ماه در ورزشگاه دکتر عضدی رشت برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر قرار می گیرد که داوری این مسابقه برعهده محمد کمانی، مجتبی آسنجرانی، محسن بابایی و مجتبی رحیمی خواهد بود.

اسامی داوران سایر بازی ها به شرح زیر می باشد:

ساعت 14:15 روز دوشنبه چهاردهم دیماه

نفت و گاز گچساران – مقاومت تهران در ورزشگاه شهدای نفت
علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- حامد میرنجفی- مهدی باقری

کارگر بنه گز – بادران تهران در ورزشگاه شهدای بنه گز
جواد واحد- رشید پردل- احسان فدایی- داود فروزنده

الوند همدان – صنعت ساری در ورزشگاه حاجی بابایی
مسلم مهدی- محمود گوهری نژاد- رامین بابایی- امید جمشیدی

فولاد نوین اهواز – خلخال دشت خلخال در ورزشگاه اختصاصی فولاد
علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضا علی پور- علی آقاجری

نفت امیدیه – نسل ابومسلم مشهد در ورزشگاه نفت یک
جواد بختیاری- عباس سعادت- علی سبکتکین- امید رحمتی

ماهان شوشتر – شهرداری ماهشهر
برزو ادراک- موسی محمدی زاده- صابر بادپا- پیام ساری اصلانی

کارون اهواز – شهرداری کاشان در ورزشگاه تختی
نورمحمد محمدی- سعید زیبا- مصطفی غلامی- رضا کریمی

بعثت کرمانشاه – اکسین البرز در ورزشگاه 15 خرداد
اسماعیل بابلی- محمد جعفری- داود عرجلو- اشکان رضایی مقدم

شهرداری تبریز – پارس جنوبی جم در ورزشگاه اختصاصی شهرداری
شبیر بهروزی- آرمان خدمتگذار- میلاد قنبری- رضوان سرشار

پیام وحدت کاشمر – شهرداری ارومیه در ورزشگاه آزادی
ابوالفضل گرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی

هف سمنان – کارا شیراز در ورزشگاه تختی
مختار عبدالهی- نریمان یوسفی- آرش امینی- حسین لاله کار

شهرداری جویبار – کاسپین قزوین در ورزشگاه سراجکلا
محسن سیمند- مهدی صباعی- مجتبی بابارییسی- آرمان سمیعی

تربیت نوین یزد – سردار بوکان در ورزشگاه شهید نصیری
محمد ممتاز- پوریا زحمتی- احمد آریک- ابوالفضل جعفرپور

آینده سازان برق جدید شیراز – شهرداری بندرعباس در ورزشگاه شهید حاجی پور
ابوالحسن دلباز- محمد شجاعی- سیاوش باقرنژاد- قادر زارع پور

توسعه کیش – رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه المپیک
حسین خیرده- مرتضی هوشیار- عدنان پیروی- احمد محمودیان

کیمیا فرآیند تهران – شهرداری کامیاران در ورزشگاه اتکا
مهدی خانپور- حسین اقدامی- عبدالعلی شکرگزار- عباس خلیلی

استقلال آبی ب تهران – نفت نوین آبادان در ورزشگاه هویزه
علی احمدی- اصغر ملکی- هاشم خوابنده- شاهین یزدانی

نیروی زمینی تهران – ملی پوشان تبریز در ورزشگاه شهدا نزاجا
سعید لهراسبی- علی رعیت- حمید اخلاقی- میثم دستجردی

یاران غدیر هشتگرد – پرسپولیس گناوه در ورزشگاه انقلاب
ابوالفصل حسینی- میلاد عیوض زاده- مصیب یونسی- میثم دستجردی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.