وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ دو

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱

پانیک تالش – مس سونگون – ساعت ۱۴ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

داور: محمد حسین یحیی زاده

کمک ها: سینا کوچکی، سید میلاد  رضوی

داور چهارم: علی اسماعیلی تبار

ناظر داوری:  فرزاد معبودی

فولاد نوین اهواز – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

داور: حمیدرضا انصاری

کمک ها: مصطفی دریانورد، مجتبی بهارستانی

داور چهارم: هادی هنرمند

ناظر داوری: براتعلی مولوی

شهید اورکی اسلامشهر – پاس همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر

داور: اسماعیل نیساری

کمک ها: محمد عبدلی، وحید قاسمی

داور چهارم: جواد بیگدلی

ناظر داوری: محمد دوستی

سه شنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱

کیان سام بابل – شهدای رزکان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل

داور: حسین اسماعیلی

کمک ها: محمد حمزه ای، امیرحسین بهادری

داور چهارم: علیرضا حسن آبادی

ناظر داوری: دانیال مرادی

نفت و گاز گچساران – شهید قندی یزد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

داور: سعید کیانی

کمک ها: مهران عبداللهی، هومان احمدی

داور چهارم: امیر بهرام بحرینی

ناظر داوری: اسماعیل عامری

شهرداری بندرعباس- مس نوین کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

داور: محسن مرادیان

کمک ها: صدرالله صفری، رمضان رضایی مقدم

داور چهارم: مسعود کفاش

ناظر داوری: فرهاد خوشنواز

داماشیان گیلان – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

داور: رئوف سیفی

کمک ها: متین قیدی، حسین قاسملو

داور چهارم: وحید صفری

ناظر داوری: مهدی الوندی

نیروی زمینی تهران – شهدای بابلسر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه غدیر تهران

داور: ایمان احمدی

کمک ها: محمد راستی، علیرضا بهلولی

داور چهارم: محمد رجبی

ناظر داوری: محمد حسین اسدی

شهرداری بم – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه فجر بم

داور: فرزین تمیزی

کمک ها: محمد سعید ساعدی، محمد رشید

داور چهارم: رضا رفیق

ناظر داوری: مجید روغنی

*دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱

بعثت کرمانشاه – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

داور: امید دریانوش

کمک ها: یعقوب صیتی، جاسم هاشمی

داور چهارم: فرشاد مولایی

ناظر داوری: مهرداد ذهبی

ایمان سبز شیراز – اترک بجنورد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه بعثت شیراز

داور: علی کعبی

کمک ها: عباس عسگری، بهروز جمشیدی

داور چهارم: محمد میرزازاده

ناظر داوری: عبدالرسول استاد زاده

نود ارومیه – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی ارومیه

داور: مصطفی عزیزی

کمک ها: حجت حیدری، علی شکری

داور چهارم: سعید رحیمی

ناظر داوری: تورج عیوض محمدی

شهرداری نوشهر – آریو اسلامشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا نوشهر

داور: امیرحسین صباغ

کمک ها: سجاد صالحی، سعید احدی

داور چهارم: امیر باغشنی

ناظر داوری: رامین عرفانیان

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.