وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – فدراسیون فوتبال ایران اسامی داوران دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد و طی آن اسامی داوران مسابقه دو تیم سپیدرود با توسعه کیش مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، این دیدار از ساعت 14 روز سه شنبه بیستم بهمن ماه در ورزشگاه دکتر عضدی رشت برگزار می شود، قضاوت آن برعهده کوپال ناظمی، علی الفتی، مهدی صناعی و عباس خلیلی خواهد بود.

نام داوران سایر مسابقات به شرح زیر است:

اساعت 14 روز سه شنبه بیستم بهمن ماه 94

نسل ابومسلم مشهد – کارا شیراز در ورزشگاه تختی

سیدحسن موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین بسک آبادی- مهدی کاظمی

هف سمنان – مقاومت تهران در ورزشگاه تختی

انور دورانی- محمدرضا محمدیان- جواد رفوئی- مهرداد مژدهی

صنعت ساری – خلخالدشت خلخال در ورزشگاه متقی

محسن سیمند- بابک خسروی- محمدرضا کیانی- بهمن ممشلی

آینده سازان برق جدید شیراز – ملی پوشان تبریز در ورزشگاه حاجی پور

مهدی موسی پور- علی ملامحمدی- حامد میرنجفی- میلاد اکبر نژاد

شهرداری کاشان – شهرداری بندرعباس در ورزشگاه امیرکبیر

سعید باهنر- محمد بوالحسنی- موسی مه آبادی- مجتبی جان قربان

استقلال آبی ب تهران – نفت و گاز گچساران در ورزشگاه هویزه

سعید لهراسبی- آرمان خدمتگذار- میلاد قنبری- مصطفی بینش

بادران تهران – شهرداری ماهشهر در ورزشگاه کارگران

مجید محمدی- حمید کاوندی- اصغر ملکی- جواد بیگدلی

پارس جنوبی جم – شهرداری کامیاران در ورزشگاه تختی

روح اله تیموری- محمدرضا شیریان- علی سبکتکین- منصور اشراقی

کارگر بنه گز – کیمیا فرآیند تهران در ورزشگاه شهدا

حسین خیرده- سعید زیبا- مصطفی غلامی- مهدی شاکری

الوند همدان – پیام وحدت کاشمر در ورزشگاه قدس

ناصر جنگی- محمدحسن غفار زاده- حسین گلشنی- حامد رنجبر

اکسین البرز – پرسپولیس گناوه در ورزشگاه انقلاب

صائب گلی- جعفر جعفری- اسماعیل احمدی- علیرضا هدایتی

بعثت کرمانشاه – نیروی زمینی تهران در ورزشگاه 15 خرداد

امید سعیدفر- فرهاد خوشنواز- عباس سعادت- امید جمشیدی

شهرداری بوشهر – شهرداری ارومیه در ورزشگاه بهشتی

رضا قاسمی- محمد درخشان- علی دشتی- علی ابراهیمی

فولاد نوین اهواز – رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه اختصاصی فولاد

جواد واحد- بهمن عبدالهی- احسان فدایی- داود فروزنده

پترو کیان شوشتر – سردار بوکان در ورزشگاه تختی

برزو ادراک- امید افخمی- موسی محمدی راد- پیام ساری اصلانی

کارون اهواز – یاران غدیر هشتگرد در ورزشگاه تختی

امراله تعاون کردار- فرزاد ایمان نژاد- عبداله عبدالهی- رضا جعفر زاده

نفت نوین آبادان – کاسپین قزوین در ورزشگاه تختی

قادر زارع پور- محمد شجاعی فر- سیاوش باقر نژاد- حسن علمداری

نفت امیدیه – شهرداری جویبار در ورزشگاه نفت 1

علیرضا حیدر پناه- حامد صفایی- عدنان پیروی- وحید نادری

اعلام اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.