وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد و طی آن اسامی داوران مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با فولاد ب خوزستان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، این مسابقه که روز یکشنبه هشتم آذر ماه از ساعت 14:15 در ورزشگاه اختصاصی فولاد برگزار خواهد شد به داوری علیرضا حیدرپناه، مرتضی هوشیار، ارحام نصیری و حسن حیدری برگزار می شود.

اسامی داوران دیدارهای فوق به شرح زیر است:

یکشنبه 8 آذرماه

پرسپولیس گناوه – شهرداری بندرعباس – ساعت 14
رضا قاسمی – ولی کاوسی – علی دشتی – علی عبدالهی

رهپویان رضوانشهر – الوند همدان – ساعت 14
سعاد وفا پیشه – محمود گوهری نژاد – رامین بابایی – حسین لاله کار

ملی پوشان تبریز – کارون اهواز – ساعت 14:15
محمدرضا مهرگان – عباس پورحیدری – آرش امینی – رحیم حسینی

شهرداری ارومیه – خلخال دشت خلخال – ساعت 14:15
شبیر بهروزی – علی رعیت – حمید اخلاقی – میثم دستجردی

پیام وحدت کاشمر – شهرداری بوشهر – ساعت 13:45
ابوالفضل حسینی – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – سعید رضایی

شهرداری جویبار – نفت نوین آبادان – ساعت 14
غلامرضا مستقیم – مسلم رحیم خانی – علیرضا شهری – میثم حیدرزاده

هف سمنان – استقلال آبی ب تهران – ساعت 14
محمد ممتاز – محمدحسین زاهدی – جواد رئوفی – کیوان علی محمدی

آینده سازان برق جدید شیراز – بعثت کرمانشاه – ساعت 14
عباس راکی – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – حسن سیفی

توسعه کیش – صنعت ساری – ساعت 14
علی ابراهیمی – علی احمدی – غلامرضا محمدی – احمد محمودیان

نفت و گازگچساران – نسل ابومسلم مشهد – ساعت 14
محمدرضا تارخ – محمد هاشمی نسب – عدنان پیروی – قادر زارع پور

مقاومت تهران – نفت امیدیه – ساعت 14
حامد صادقی جو – امیر محمدداودزاده –داود احدی – مصطفی بینش

نیروی زمینی تهران – شهرداری کاشان – ساعت 14
حسین زمانی – محمدعلی پورمتقی – موسی مه آبادی – هادی صحرایی

یاران غدیر هشتگرد – اکسین البرز – ساعت 14
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – جعفر جعفری – مهدی خانپور

کاسپین قزوین – کارا شیراز – ساعت 14
میثم پورکریمیان – عبدالعلی شکرگزار – محسن بابایی – سعید حبیبی

دوشنبه 9 آذرماه

تربیت نوین یزد – بادران تهران – ساعت 14
حسین اداوی – امید صالحی – علی سبکتکین – ابوالفضل گرجی

کیمیا فرآیند تهران – پارس جنوبی جم – ساعت 14
محسن سیمند – جواد قنبریان – سعید رضایی – شاهین یزدانی

شهرداری کامیاران – شهرداری ماهشهر- ساعت 14
ناصر جنگی – رضا نجفی – جعفر رهبرفام – امیر پورفتحی

سه شنبه 10 آذرماه

سردار بوکان – کارگر بنه گز – ساعت 14
مرتضی عابدی – انوش احمدی – مسعود شهسواری – محمود بهرامی

ماهان شوشتر – شهرداری تبریز – ساعت 14:15
ابوالحسن دلباز – محمد شجاعی – حمید افسون – کریم حیدری

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.