وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته چهاردهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اعلام شد و طی آن اسامی داوران قضاوت کنند مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و خلخال دشت اردبیل مشخص گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، این مسابقه که از ساعت 14 روز دوشنبه 28 دی ماه در ورزشگاه دکتر عضدی رشت برگزار می گردد قضاوت آن برعهده مجید محمدی، حمید کاوندی، هاشم خدابنده و حسین لاله کار می باشد.

اسامی داوران سایر مسابقات یه شرح زیر است:

از ساعت 14 روز دوشنبه 28 دیماه

پیام وحدت کاشمر – رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه آزادی
ابوالفضل حسینی- مهدی مسعودی- مجتبی قریب- کیوان علی محمدی

شهرداری جویبار – مقاومت تهران در ورزشگاه سراج کلا
هادی حاج عباسی- عسگر محمدی- مرتضی کاظمیان- مجتبی رحیمی

یاران غدیر هشتگرد – ملی پوشان تبریز در ورزشگاه شریعتی
مهدی خانپور- حافظ عظیمی- محمد حیدری- محمد اسدی

کارگر بنه گز – شهرداری کامیاران در ورزشگاه شهدا
حسین علمداری- مهرداد بهرامی- حمید افشون- عبداله حیدری

الوند همدان – شهرداری ارومیه در ورزشگاه قدس
حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی مهابادی- حامد رنجبر

از ساعت 14:15 روز دوشنبه 28 دیماه

نفت امیدیه – کاسپین قزوین در ورزشگاه نفت یک
عقیل جهانبازی- رشید پردل- بهمن عبدالهی- داود فروزنده

شهرداری تبریز – شهرداری ماهشهر در ورزشگاه اختصاصی شهرداری
مهدی نجار- آرمان خدمتگذار- میلاد قنبری – ناصر جنگی

از ساعت 14 روز سه شنبه 29 دیماه

هف سمنان – نفت و گاز گچساران در ورزشگاه تختی
صائب گلی- جعفر جعفری- اسماعیل احمدی- مهرداد خسروی

آینده سازان برق جدید شیراز – نیروی زمینی تهران در ورزشگاه بعثت
وحید مالکی- بهزاد پناهی- امراله طراح- امید رحمتی

کیمیا فرایند تهران – سردار بوکا در ورزشگاه اتکا
مهدی اجاقی- سعید رضایی- رضا بابا رییسی- هادی صحرایی

استقلال آبی تهران – کارا شیراز در ورزشگاه هویزه
حسام عرب- محمود بیات ترک- مجید سربندی- عباس خلیلی

اکسین البرز – شهرداری کاشان در ورزشگاه انقلاب
انور دورانی- حسین زاهدی- امین زاهدی- شبیر بهروزی

پارس جنوبی جم – بادران تهران در ورزشگاه تختی
ایمان کهیش- مرتضی هوشیار- مصطفی غلامی- رضا کریمی

شهرداری بوشهر – صنعت ساری در ورزشگاه بهشتی
بهروز رنجبر- مرتضی شهریاری- علی دشتی- علی ابراهیمی

بعثت کرمانشاه – شهرداری بندرعباس در ورزشگاه 15 خرداد
سعد وفاپیشه- احمد کاظملو- محمود گوهری نژاد- جمال محی الدین

از ساعت 14:15 روز سه شنبه 29 دیماه

کارون اهواز – پرسپولیس گناوه در ورزشگاه تختی
برزو ادراک- امید افخمی- موسی محمدی راد- وحید کیهانی

پترو کیان شوشتر – تربیت نوین یزد در ورزشگاه تختی
رضا مرادی- حمید آذرنیا- محسن بابایی- علی عبدالهی

نوین نفت آبادان – نسل ابومسلم مشهد در ورزشگاه تختی
امراله تعاون کردار- علی احمدی- غلامرضا محمدی- علی آقاجری

فولاد نوین اهواز – توسعه کیش در ورزشگاه اختصاصی فولاد
داود محرابی- بهروز عالمی- مرتضی فاطمی- رحمان راستین

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.