وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی محرومان باقیمانده از فصل 95-94: سپیدرود بدون محروم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اعلام کرد محرومین در فصل 95-94 لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم، دسته سوم و لیگ برتر امید و جوانان محرومیتشان در فصل جدید 96-95 اعمال می شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از سازمان لیگ، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار داشت با توجه به آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه ها و بازیکنانی که محرومیتشان درسال گذشته فصل 95-94 باقیمانده است در دور جدید مسابقات فصل 96-95 محرومیت ها برای آنها لحاظ می شود.

اسامی محرمان کلیه لیگ های فو تبال ایران به شرح زیر است:

امید جلالیان ( مربی) – ذوب آهن اصفهان
مهدی رحمتی (2 جلسه انضباطی)– استقلال تهران
گودرز بابایی – استقلال خوزستان
مجید جلالی (مربی ) انضباطی – پیکان تهران
تیم استقلال تهران یک جلسه از حضور تماشاگر محروم می باشد

تیم استقلال اهواز2جلسه از حضور تماشاگرمحروم می باشد.
محمد صلصالی( انضباطی) – مرتضی عزیز محمدی ( انضباطی)– گیتی پسند اصفهان
مهرداد میناوند ( مربی) 2 جلسه انضباطی – خونه به خونه مازندران
علی کیانی فر(2 جلسه) انضباطی  – سعید خردمند (2 جلسه) انضباطی – پیام احمدی (فیزیو تراپ) انضباطی – نفت مسجد سلیمان
میکائیل ایمن تراج (2 جلسه) انضباطی – رضا نبی زاده(2 جلسه) انضباطی – فولاد یزد
محمدرضا یاراحمدی (مربی) 3 جلسه انضباطی – گل گهر سیرجان
نادر هوشیار (انضباطی) – پاس همدان

یدالله صادقی (مربی) انضباطی – صنعت نفت آبادان
میلاد صالحی – آلومینیوم هرمزگان
محمد مختاری – فرشید علوی (2 جلسه ) انضباطی – آرتا منهاجی (مربی)2جلسه انضباطی – مس کرمان
سجاد حیدری مقدم 4جلسه (یک جلسه ناشی از دریافت کارت قرمز و سه جلسه رای انضباطی) – نیروی زمینی تهران
مصطفی نوبخت (انضباطی)- پارس جنوبی جم
کنعان طاهرنژاد – حسین ملکی ( مربی) انضباطی – رهپویان رضوانشهر
رحمان اسفندیاری 2 جلسه (یک جلسه ناشی از دریافت کارت قرمز و یک جلسه رای انضباطی) تدارکات – ابراهیم کوه افکن 3 جلسه (یک جلسه ناشی از دریافت کارت قرمز و دو جلسه رای انضباطی) – بادران تهران
علی حسینی (2 جلسه) انضباطی – رضا محتشم (مربی) انضباطی – علیرضا آلبوغبیش (سرپرست) 2 جلسه انضباطی – نفت امیدیه
اشکان صالحی  – داوود نظمی(4 جلسه) انضباطی – محمدعلی صنعتی (2 جلسه) انضباطی – محمد نعمتی (4 جلسه) انضباطی – آرش همایونی (4 جلسه) انضباطی – سعید اصغر پور (4 جلسه) انضباطی – حسین خلیلی حسین پور(3 جلسه) انضباطی – سیروس سنگچویی (2 جلسه) انضباطی – پیام وحدت خراسان رضوی

محمداحمد مصباح (انضباطی) – الوند همدان
سلمان زحمتکش (3 جلسه) انضباطی – شکری (مربی) انضباطی – نسل ابومسلم مشهد
حمید محمدی (2 جلسه) انضباطی – گارگر بنه گز بوشهر
علی محمدی (2 جلسه) انضباطی – شهرداری کامیاران
نصراله خواجه گیری(سرپرست) 2 ماه و 7 روز محرومیت انضباطی – پرسپولیس گناوه
رضا جمال پور (سرپرست) 11 ماه و 20 روز محرومیت انضباطی – کارون اهواز
میثم شاه مکوندزاده (2 جلسه) انضباطی – مقاومت تهران
مهدی مظفری (یک سال محرومیت حضور در ورزشگا) – نفت و گاز گچساران
باشگاه نفت و گاز گچساران 3 جلسه محروم از حضور تماشاگر می باشند
میلاد محمدی – شهرداری خوی

ایمان چهار راه کیش (سرمربی) 4 ماه و دو روزاز محرومیت 6 ماه باقیمانده – اباذر باشت
رامین میری (11 ماه و 8 روز از محرومیت یک ساله باقیمانده است – پارسه هلیساد بختیاری
فرشید تقی پور(سرمربی) 3 جلسه – مقاومت نوین ساری
سید ابوالفضل میرحسینی ( 3ماه محرومیت ) – علی قلی تبار(تدارکات) 3جلسه –  شهدای بابلسر
علی علیخانی(سرپرست) 3 جلسه انضباطی – فجر میثاق کرج
رضا شریفی (2جلسه) – نویدامیری نژاد(2جلسه)  – علی قاسمی(2جلسه)  – شاهین ماهشهر
هادی شیروانی (مدیرعامل) 2 سال محروم از تمامی فعالیتهای فوتبال و و رود به استادیوم های ورزشی و محل برگزاری مسابقات – برق شیراز
جلیل نوربخش (2جلسه)- صفاهان اصفهان
منصورمبارکی-(3جلسه ) – خلیج فارس خونسرخ

باشگاه خلیج فارس خونسرخ در بازی های خانگی سه جلسه محروم از حضور تماشاگر است
قدرت الله غلامی(سرمربی) 2 جلسه – محمد خمیس(مربی) 2جلسه – جواد خسروی(سرپرست) 2جلسه – حفاری اهواز
عبدالرضا پور سبزعلی(2جلسه)- خلیج فارس خونسرخ
باشگاه شهرداری ورامین در بازی های خانگی یک جلسه محروم از حضور تماشاگر است
محسن خانی(سرپرست) محرومیت یکساله – مهران سهرابی (مربی) – کاوه شهرداری ورامین
ذوالفقارشریفی(سرمربی) 3ماه و 10 روزمحرومیت از 6 ماه محرومیت باقیمانده – شهدای ساری
علی امانی(مربی)2جلسه – ایستک مریوان
پژمان رفیعی(2جلسه) – ابراهیم فارسی(2جلسه)  – محمدعلی ابراهیمی(2جلسه)  –  کریم زاده (سرپرست) 2جلسه – تهران مبدل
مسلم دریکوند(2جلسه) – اتحاد الشتر

روح اله شهبازی (2جلسه) – آبی پوشان گیلانغرب
حسین نورافکن ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – امید حسن آباد
میلاد پورهادی ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – شهرداری رودسر
سعید پوراکبر ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) –عمران شهرداری ساری
ایمان اشراقی ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – استقلال نوین بجنورد
سعید تاجیک ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – کاوه شهرداری ورامین
محمدرضا عزیزنیا ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – استقلال میانرود طبرستان
هیوا عبدالله پور ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – شهرداری مهاباد

فرشاد رحمانی ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – پدیده تات تاکستان
احمد بهاری رشت آباد ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – پرواز زنجان
ناصر نوری ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – پرواز زنجان
محمد راویشی ( 1جلسه محرومیت به دلیل اخراح از آخرین بازی فصل) – آلومینیوم نوین اراک
علی شکوهی – حامد ناشوری – امید صنعت نفت آبادان
امیر حسین رضوی – ذوب آهن اصفهان

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.