وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه مسابقات هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته اول جوانان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته اول جوانان باشگاه های کشور در گروه های سه گانه فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول:

هفته دهم

یکشنبه ۱۹ آذر

کیان نوین نوشهر – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر

عقاب مهرتبریز – مهدیه تبریزساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری   تبریز

زرین پرشیا شمال – خزر بابل – ساعت ۱۴- ورزشگاه کارگران قائمشهر

شاهین گرجی محله –  شهدا نویر انزلی –  ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بهشهر

هفته یازدهم

یکشنبه ۲۵ آذر

سپیدرود رشت – شاهین گرجی محله – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

مدرسه عالی حرفه ای مشهد – زرین پرشیا شمال – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

شهدا نویر انزلی -عقاب مهر تبریز –  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آبکنار انزلی

خزر بابل – کیان نوین نوشهر – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا بیشه سر بابل

گروه دوم

هفته هشتم

یکشنبه ۱۹ آذر

شهید وفایی شیراز – چمران لارستان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه دستغیب شیراز

ایرانجوان بوشهر – شاهین تابان بوشهر –  ساعت ۱۴- ورزشگاه بهشتی بوشهر

استقلال خوزستان – نفت اهواز –  ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا گروه ملی اهواز

آوای حدید میناب – پارس جنوبی جم –  ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته نهم

یکشنبه ۲۶ آذر

پارس جنوبی جم – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء جم

دوشنبه ۲۷ آذر

شهید وفایی شیراز – استقلال خوزستان – ساعت ۱۳- ورزشگاه دستغیب شیراز

چمران لارستان- شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران لارستان

نفت اهواز – آوای حدید میناب – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز

گروه سوم

هفته دهم

شنبه ۱۸ آذر

گهر دورود لرستان – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید سلیمانی درود

یکشنبه ۱۹ آذر

بعثت کرمانشاه – پدیده غرب کرمانشاه – ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

اتحاد قزوین – عقاب پردیسان قم – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان

ملی و حفاری اهواز -شاهین باغملک – ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی اهواز

هفته یازدهم

شنبه ۲۵ آذر

شهرداری همدان – گهر دورود لرستان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه قدس همدان

عقاب پردیسان قم – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حیدریان قم

آلومینیوم اراک – ملی و حفاری اهواز –  ساعت ۱۴ – ورزشگاه آذرآب اراک

شاهین باغملک – اتحاد قزوین – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی باغملک

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.