وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه هفته نهم لیگ دسته دوم تا هفته چهاردهم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته نهم تا چهاردهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

برنامه مسابقات گروه اول لیگ دسته دوم

هفته نهم

سه شنبه ۱۴ دی

شهدا بابلسر- سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه علیزاده بابلسر

نیروی زمینی تهران -شهدا رزکان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

مناطق نفت خیزجنوب-  آبی پوشان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقب  اعلام می شود

شهرداری بندرعباس – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس

چوکا تالش – پیام توس مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه پوریاولی تالش

چهارشنبه ۱۵دی

بعثت کرمانشاه- شهیداورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهرداری بم – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه فجر بم

هفته دهم

سه شنبه ۲۱ دی

سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

ایرانجوان بوشهر- شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه بهشتی بوشهر

شهردای ماهشهر-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا ماهشهر

پیام توس مشهد-شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

آبی پوشان تهران-چوکا تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

نیروزمینی تهران-مناطق نفت خیز جنوب- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میشود

شهدا رزکان البرز-شهیداورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

معوقه از هفته هفتم

دوشنبه ۲۷ دی

شهرداری بندرعباس-شهیداورکی اسلامشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته یازدهم

دوشنبه ۴ بهمن

شهرداری بم – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

مناطق نفت خیز جنوب – شهدا رزکان البرز – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدانفت گچساران

شهدا بابلسر – آبی پوشان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه علیزاده بابلسر

شهیداورکی اسلامشهر- شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

بعثت کرمانشاه – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهرداری بندرعباس – پیام توس مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

چوکا تالش – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه پوریاولی تالش

هفته دوازدهم

یکشنبه ۱۰ بهمن

سپیدرود رشت – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

شهدا رزکان البرز – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

مناطق نفت خیز جنوب-چوکا تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدانفت گچساران

نیروی زمینی تهران – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میشود

پیام وحدت مشهد-شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

آبی پوشان تهران – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

ایرانجوان بوشهر – شهیداورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه دوازدهم بهشتی بوشهر

هفته سیزدهم

شنبه ۱۶ بهمن

شهیداورکی اسلامشهر – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

چوکا تالش-شهدا رزکان البرز – ساعت ۱۴- ورزشگاه پوریاولی تالش

شهدا بابلسر-مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۴- ورزشگاه علیزاده بابلسر

شهرداری بم – آبی پوشان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبااعلام میشود

بعثت کرمانشاه – پیام توس مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهرداری ماهشهر – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدا ماهشهر

هفته چهاردهم

یکشنبه ۸ اسفند

شهرداری ماهشهر – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر

ایرانجوان بوشهر – شهدای رزکان البرز  – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه بهشتی بوشهر

شهید اورکی اسلامشهر – پیام توس مشهد – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

شهرداری بم – نیروی زمینی تهران  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

شهدا بابلسر – چوکا تالش – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه علیزاده بابلسر

بعثت کرمانشاه – آبی پوشان تهران – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهرداری بندرعباس – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.