وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه هفته های ششم تا هشتم لیگ دسته اول جوانان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های ششم تا هشتم لیگ دسته اول جوانان باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته ششم:

سه شنبه اول آذر

کوثر نوین راگا – سپیدرود رشت – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه عطر سیب تهران

کیا نوین نوشهر- خزر بابل    – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

مدرسه عالی حرفه‌ایی مشهد- شهید عبدی رستمکلا- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه تختی۱ مشهد

شهرداری همدان- گهر درود   – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه بخشی پور  همدان

استقلال سیلک کاشان- مهدیه تبریز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه فکری   کاشان

نوین فولاد یزد- مس رفسنجان – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه صدوقی یزد

ایرانجوان بوشهر- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴ ورزشگاه بهشتی بوشهر

شهید وفایی شیراز- آوای میناب جدید- ساعت ۱۴ ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد

نفت امیدیه- پارسیان شوشتر- ساعت ۱۴ ورزشگاه اختصاصی امیدیه

ملی و حفاری اهواز- نفت  اهواز- ساعت ۱۴ ورزشگاه ملی و حفاری  اهواز

مهرگان رامهرمز- شاهین باغملک – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی رامهرمز

هفته هفتم

سه شنبه ۸ آذر

سپدرود رشت – خزر بابل – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

کوثر نوین راگا – مدرسه عالی حرفه ایی مشهد- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه عطر سیب تهران

شهید عبدی ر ستمکلا – کیان نوین نوشهر- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آزادی      بهشهر

 گهر درود – پدیده غرب کرمانشاه- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه تختی     درود

شهرداری همدان -استقلال سیلک کاشان  – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شمسی پور  همدان

مس رفسنجان –  پارس جنوبی جم- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا رفسنجان

نوین فولاد یزد – شهید وفایی شیراز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه صدوقی یزد

آوای میناب جدید – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

پارسیان شوشتر –  نفت اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی   شوشتر

نفت امیدیه – مهرگان رامهرمز- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی      اهواز

شاهین باغملک –  ملی و حفاری اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی    باغملک

هفته هشتم

دوشنبه ۱۴ آذر

کیان نوین نوشهر- کوثر نوین راگا- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

سه شنبه ۱۵ آذر

مدرسه عالی حرفه ایی مشهد- سپدرود رشت – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه تختی ۱ مشهد

خزر بابل- شهید عبدی رستمکلا – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه بیشه سر بابل

پدیده غرب کرمانشاه- مهدیه تبریز- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

استقلال سیلک کاشان- گهر درود- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه فکری کاشان

شهید وفایی شیراز –  مس رفسنجان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

ایرانجوان بوشهر – نوین فولاد یزد- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه بهشتی  بوشهر

پارس جنوبی جم – آوای میناب جدید – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا جم

مهرگان رامهرمز –  پارسیان شوشتر- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه تختی رامهرمز

نفت اهواز –  شاهین باغملک- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه اختصاصی   اهواز

ملی و حفاری اهواز- نفت امیدیه- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه ملی وحفاری اهواز

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.