وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه هفته های هفدهم، هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های هفدهم ، هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و ۲ بازی معوقه از هفته های چهاردهم و پانزدهم گروه اول مسابقات اعلام شد.

به گزارشسایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات سه هفته لیگ دسته دوم فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹  به شرح زیر است:

برنامه مسابقات گروه یک

معوقه از هفته چهاردهم:

پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته هفدهم

آدینه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

ایرانجوان بوشهر – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی

نفت و گاز گچساران – ویستا توربین تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسپاد تهران – شهرداری همدان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

شهرداری بندرعباس – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
محتشم  تبریز – اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز
مس نوین کرمان – امید گناوه – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
ملی حفاری اهواز – فولادنوین اهواز– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

معوقه از هفته پانزدهم

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نفت و گاز گچساران – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران

هفته هجدهم

دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – محتشم تبریز- ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

شهرداری بندرعباس – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۸:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید گناوه – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه بهشتی بوشهر
ویستا توربین تهران- اسپاد تهران- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
فولادنوین اهواز-  اتحاد کامیاران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری همدان – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
علم و ادب تبریز – مس نوین کرمان  – ساعت ۲۰ – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز

هفته نوزدهم

یکشنبه دوم خرداد ۱۴۰۰

فولادنوین اهواز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

مس نوین کرمان – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۹ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نفت و گاز گچساران – علم و ادب تبریز- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
ایرانجوان بوشهر – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
اسپاد تهران – امید گناوه – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
اتحاد کامیاران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
محتشم تبریز – شهرداری همدان – ساعت ۲۰– ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

هفته بیستم

جمعه هفتم خرداد ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۹:۴۵– ورزشگاه سردارجنگل رشت

شهرداری بندرعباس – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۸:۵۰– ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید گناوه – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۹:۲۰– ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
ویستاتوربین تهران – محتشم تبریز- ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه غدیر تهران
ملی حفاری اهواز- مس نوین کرمان  – ساعت ۱۹:۴۰– ورزشگاه تختی اهواز
شهرداری همدان-  فولادنوین اهواز  – ساعت ۱۹:۵۰– ورزشگاه حاجی بابایی همدان
علم و ادب تبریز – اسپاد تهران – ساعت ۲۰– ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

برنامه گروه دوم

هفته هفدهم

پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

مس شهربابک – شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰– ورزشگاه شهدا مس شهربابک
اترک بجنورد – شهرداری بم – ساعت ۲۰– ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهدا بابلسر-  شهید قندی یزد – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
نیروی زمینی تهران سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
شمس آذر قزوین – عقاب تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
نفت امیدیه – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
پاس همدان – میلاد مهر تهران  – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

هفته هجدهم

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت

شهرداری بم – شمس آذرقزوین  – ساعت ۲۰ – ورزشگاه فجر بم
شهیدقندی یزد – مس شهربابک  – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد
شاهین بندرعامری – پاس همدان   – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
میلاد مهر تهران – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهدا بابلسر – نفت امیدیه  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری ماهشهر – عقاب تهران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
سردار بوکان – اترک بجنورد – ساعت ۲۱ – ورزشگاه باکری ارومیه

هفته نوزدهم

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

اترک بجنورد – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۹ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
مس شهربابک – شهدا بابلسر- ساعت ۱۹ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک
شمس آذر قزوین – سردار بوکان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
نیروی زمینی تهران – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
عقاب تهران – نفت امیدیه  – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری ماهشهر – شهرداری بم  – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

هفته بیستم

شنبه اول خرداد ۱۴۰۰

شهرداری بم – عقاب تهران – ساعت ۱۹– ورزشگاه فجر بم
شهیدقندی یزد – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۹:۲۰– ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهدا بابلسر – پاس همدان – ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه هفتم تیر بابل
میلاد مهر تهران – شمس آذر قزوین – ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهرداری اسلامشهر
شاهین بندرعامری – اترک بجنورد – ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
نفت امیدیه – مس شهربابک – ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
سردار بوکان – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰– ورزشگاه شهید باکری ارومیه

اعلام برنامه هفته های هفدهم، هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.