وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول فصل ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت سازمان لیگ ، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته هشتم

جمعه ۱۹ مهر ۹۸

استقلال خوزستان – قشقایی شیراز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز

فجر سپاسی شیراز- سرخپوشان پاکدشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

نود ارومیه- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه

مس رفسنجان- داماش گیلانیان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان

گل ریحان البرز – مس کرمان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

سپیدرود رشت – رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

بادران تهران- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس

خوشه طلایی ساوه – آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.

شنبه ۲۰ مهر ۹۸

نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران

هفته نهم

چهارشنبه اول آبان ۹۸

ملوان بندرانزلی- استقلال خوزستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی انزلی

گل ریحان البرز- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

مس کرمان – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان

پنجشنبه ۲ آبان ۹۸

قشقایی شیراز- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

رایکا بابل- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل

آلومینیوم اراک- مس رفسنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک

آرمان گهرسیرجان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان

سرخپوشان  پاکدشت- نود ارومیه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر

داماش گیلانیان- بادران تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته دهم

چهارشنبه ۸ آبان ۹۸

بادران تهران- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس

خوشه طلایی ساوه- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد

مس رفسنجان- مس کرمان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان

فجر سپاسی شیراز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

شهرداری تبریز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

سپیدرود رشت- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

نود ارومیه- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه

نیروی زمینی تهران- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران

استقلال خوزستان-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی اهواز

هفته یازدهم

دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸

رایکا بابل- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل

داماش گیلانیان- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

قشقایی شیراز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز

خوشه طلایی ساوه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام  میگردد

سرخپوشان  پاکدشت- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر

آرمان گهرسیرجان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی سیرجان

گل ریحان البرز- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج

مس کرمان – بادران تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی کرمان

سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸

ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی

هفته دوازدهم

شنبه ۱۸ آبان ۹۸

نیروی زمینی تهران- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸

مس رفسنجان- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء رفسنجان

فجر سپاسی شیراز –داماش گیلانیان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

نود ارومیه- مس کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه

سپیدرود رشت- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

بادران تهران- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء شهر قدس

شهرداری تبریز- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

آلومینیوم اراک-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک

استقلال خوزستان-رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سیزدهم

جمعه ۲۴ آبان ۹۸

گل ریحان البرز – مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج

داماش گیلانیان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

مس کرمان- استقلال خوزستان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان

سرخپوشان  پاکدشت- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء اسلام شهر

آرمان گهرسیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی سیرجان

رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل

فجر سپاسی شیراز- بادران تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

خوشه طلایی ساوه- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.

شنبه ۲۵ آبان ۹۸

ملوان بندرانزلی- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی

هفته چهاردهم

شنبه ۲ آذر ۹۸

شهرداری تبریز- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

نیروی زمینی تهران- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران

سپیدرود رشت- مس کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

مس رفسنجان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان

نود ارومیه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه

قشقایی شیراز-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

آلومینیوم اراک- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک

استقلال خوزستان- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

یکشنبه ۳ آذر ۹۸

بادران تهران- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس

هفته پانزدهم

جمعه ۸ آذر ۹۸

داماش  گیلانیان – شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت

شنبه ۹ آذر ۹۸

خوشه طلایی ساوه- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد

فجر سپاسی شیراز- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

گل ریحان البرز – استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

مس کرمان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان

ملوان بندرانزلی – آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی

آرمان گهرسیرجان- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان

نود ارومیه- بادران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه

سرخپوشان  پاکدشت- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء  اسلام شهر

هفته شانزدهم

جمعه ۱۵ آذر ۹۸

رایکا بابل- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفتم تیر بابل

قشقایی شیراز- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز

آلومینیوم اراک- مس کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی اراک

شهرداری تبریز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

نیروی زمینی تهران- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران

مس رفسنجان- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء رفسنجان

سپیدرود رشت- بادران تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت

سرخپوشان  پاکدشت- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء اسلام شهر

استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز

هفته هفدهم

پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۸

بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء شهر قدس

فجر سپاسی شیراز- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

نود ارومیه- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه

گل ریحان البرز – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

مس کرمان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی کرمان

داماش گیلانیان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

خوشه طلایی ساوه-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد

آرمان گهرسیرجان- رایکا بابل – ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی سیرجان

جمعه ۲۲ آذر ۹۸

ملوان بندرانزلی- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انزلی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.