وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام داوران دیدارهای لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور مشخص شدند و طی آن اسامی داوران مسابقه دو تیم توسعه کیش و سپیدرود رشت اعلام شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، این مسابقه که روز دوشنبه 25 آبان ماه راس ساعت 14 در ورزشگاه المپیک کیش برگزار خواهد شد، قضاوت آن برعهده علی میرغفاری، هادی برزو، محمدرضا کیانی و حسن یوسفیخواهد بود.

اسامی داوران سایر مسابقات به شرح زیر می باشد:

پیام وحدت کاشمر- الوند همدان 14:00    آزادی کاشمر

علیرضا جلالی- محمدحسن محمدی- احسان حسن زاده- مهرداد مژدهی

شهرداری جویبار- نفت امیدیه   14:00    سراج کلا جویبار

مختار عبدالهی- علی اصغر عامریان- میلاد عوض زاده- سعید جعفری

شهرداری بندر عباس- شهرداری کاشان   14:00 تختی بندر عباس

مجتبی مختاری- علی ملامحمدی- حامد میرنجفی- عباس صادقی

کارا شیراز- نسل ابومسلم مشهد   14:00    بعثت شیراز

رضا قاسمی- رحیم حاجی پور- علی دشتی- وحید نادری

نفت و گاز گچساران- استقلال آبی ب تهران  14:15   شهدا نفت    گچساران

آرش خرمیان- رشید پردل- مقصود قربانی- ابراهیم نیکنام

مقاومت تهران- هف سمنان  14:15   پنجم آذر

سهید شمس- سعید رضایی- محمد حیدری- علیرضا شیخی

نیروی زمینی تهران- بعثت کرمانشاه   14:15    شهدا نزاجا     تهران

مهدی خانپور- حافظ عظیمی- مهدی صناعی- حمیدرضا همیراد

یاران غدیر هشتگرد- کارون اهواز    14:15     انقلاب      کرج

صائب گلی- حسینعلی عابدی- میثم تیزکار- میثم تجردی

پرسپولیس گناوه- اکسین البرز    14:15    هفتم     سراجی   گناوه

نورمحمد محمدی- مرتضی هوشیار- سعید زیبا- علی آقاجری

کاسپین قزوین- نفت نوین آبادان   14:15    سردار آزادگان     قزوین

محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- آرش امینی- محمود بهرامی

رهپویان رضوانشهر- فولاد نوین اهواز   14:30    معلم     رضوانشهر

انور دورانی- پویا زحمتی- محمدرضا محمدیان- مجتبی رحیمی

خلخال دشت رضوانشهر- صنعت ساری 14:30     تختی خلخال

امید جمشیدی- مرتضی فاطمی- حسین کمکی- سعید آهنگری

شهرداری ارومیه- شهرداری بوشهر    14:30    تختی      ارومیه

مجید محمدی- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- رحیم حسینی

ملی پوشان تبریز- آینده سازان برق جدید شیراز  14:30    هفتم تختی تبریز

ابوالفضل دوستی- حسین سلیمانی- علیرضا طاهرخانی- یاسر خام فام

روز چهارشنبه 27 آبانماه 94

تربیت نوین یزد- شهرداری تبریز   14:00    نصیری   یزد

جعفر ملکی پویا- عباس سعادت- رسول سلیمی- ابوالفضل گرجی

کیمیا فرآیند تهران- کارگر بنه گز   14:15  اتکا تهران

میلاد بای- فرهاد خوشنواز- محمدتقی حیدرپور- هادی صحرایی

شهرداری ماهشهر- بادران تهران   14:30    شهدا     ماهشهر

شاهو اصلانی- هیوا محمدی- هیوا بهمنی- اشکان رضایی مقدم

شهرداری کامیاران- پارس جنوبی جم   14:30    آزادی      کامیاران

سعید سهرابی- علی رعیت- میثم جعفری- محمد اسدی

سردار بوکان- ماهان شوشتر   14:30   خاتم الانبیا     بوکان

نادر خاکسار- محمدحسن غفارزاده- جعفر رهبرفام- امیر پورفتحی

اعلام داوران دیدارهای لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.