وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام ساعت جدید مسابقات هفته های چهارم تا ششم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودساعت جدید مسابقات هفته های چهارم، پنجم و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه جدید مسابقات هفته های چهارم تا ششم لیگ دسته دوم که ساعت مسابقات آن تغییر کرده به شرح زیر است:

هفته چهارم:

آدینه ۲۹ مهر

شهرداری بم-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهدای بابلسر-شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا سیمرغ
نیروی زمینی تهران-مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
داماشیان گیلان-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری بندرعباس-شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۶- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مناطق نفت خیز جنوب-کیان سام بابل- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری ماهشهر-شهید قندی یزد- ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

شنبه ۳۰ مهر

سپیدرود رشت – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

پانیک تالش-نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهید اورکی اسلامشهر-اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
پاس همدان-مس سونگون- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ایمان سبز شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت شیراز
بعثت کرمانشاه-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

هفته پنجم

پنجشنبه ۵ آبان

کیان سام بابل-شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
شهدای رزکان کرج-شهید قندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
مس نوین کرمان-شهدای بابلسر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه
شهرداری نوشهر-مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
داماشیان گیلان-شهرداری بندر عباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
آریو اسلامشهر-نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شاهین تابان بوشهر-شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

آدینه ۶ آبان

مس سونگون – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز

پانیک تالش-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
اترک بجنورد-پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی بجنورد
ویستا توربین تهران-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
فولاد هرمزگان-اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۶- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته ششم

چهارشنبه ۱۱ آبان

شهدای رزکان کرج – داماشیان رشت – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری بم-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهدای بابلسر-اریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا سیمرغ
نیروی زمینی تهران-کیان سام بابل- ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
شهید قندی یزد-شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید قندی یزد
شهرداری ماهشهر-مس نوین کرمان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

پنجشنبه ۱۲ آبان

سپیدرود رشت – اترک بجنورد – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

اسپاد الوند تهران – مس سونگون – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
بعثت کرمانشاه-نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پاس همدان-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
شهید اورکی اسلامشهر-فولاد وین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
فولاد هرمزگان-پانیک تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس
مناطق نفت خیز جنوب-شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهدای صنعت نفت  گچساران

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.