وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام محرومیت پنج تیم لیگ دسته اول: مشکلات مالی نساجی و مس حل شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: پنج تیم نساجی مازندران، مس کرمان ، استقلال اهواز، نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر با حکم کمیته انضباطی و به دلیل بدهی از حضور در رقابت های لیگ دسته اول محروم هستند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران،پیرو بخشنامه 756/الف/261 مورخه 13 مرداد 95 دبیرکل فدراسیون فوتبال تا این تاریخ از میان 18 تیم این رقابت ها تیم های نساجی مازندران،مس کرمان،استقلال اهواز ،نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر بدلیل رفع نشدن مشکلات بدهی ها و باتوجه به صدور رای کمیته انضباطی تاکنون موفق به ثبت اسامی بازیکنان خود و دریافت مجوز بازی در سازمان لیگ نشده اند.

اشاره به این نکته ضروری است که چنانچه بر با مفاد بخشنامه دبیر کل فدراسیون فوتبال تا تاریخ 16 مرداد 95 این تیم ها نسبت به تسویه بدهی های اقدام نشود و رقابت های اعلام شده در تاریخ 17 مرداد 95 بدلیل فوق الذکر برگزار نشود کمیته مسابقات براساس تصمیمات متخذه هیأت رئیسه سازمان لیگ اقدام خواهد کرد و مسئولیت ناشی از آن متوجه مدیریت محترم باشگاه ها خواهد بود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با توجه به محرومیت 5 تیم لیگ دسته اول، تیم های نساجی مازندران و مس کرمان نیز مشکلات حقوقی خود را با تضمین های حقوقی و مالی حل کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، غلامرضا بهروان افزود: تیم های استقلال اهواز، نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر تاکنون موفق به حل مشکلات حقوقی و مالی خود نشده اند.

این مقام مسئول بیان کرد: با توجه به مکاتبات 2 ماهه اخیر در مورد تسویه بدهی های مالی همه باشگاه ها از این موضوع آگاهی داشتند و باشگاهی نمی تواند مدعی شود که از این موضوع آگاهی نداشته است.

وی افزود: ازریاست محترم فدراسیون، دبیر کل، رئیس کمیته انضباطی، روسای هیأت های استان،که برای حل مشکلات این تیم ها سازمان لیگ را یاری دادند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

بهروان تاکید کرد: کمیته نقل انتقالات و کمیته مسابقات آمادگی دارد برای حل مشکل تیم های باقیمانده در ساعات غیر اداری نیز آمادگی کامل دارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تاکید کرد: اگر تیمی نتواند شرایط شرکت در مسابقه فردا را کسب نماید، کمیته مسابقات گزارش مذکور را برای بررسی و تصمیم گیری مقتضی به هیأت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارجاع خواهد داد.

وی در پایان افزود: سازمان لیگ در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نداشته و کلیه عواقب و مسئولیت ها به عهده مدیران باشگاه ها خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.