وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

الزام سازمان لیگ برای باشگاه ها و هیات های فوتبال

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمسئولین ورزش ایران با جدیت به دنبال بهبود فرهنگ هواداری در دوران پساکرونا هستند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و ساماندهی امور هواداران فوتبال در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست نیکو خصال مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه‌ای و امور باشگاه ها، دولو رئیس گروه ورزش حرفه ای، همدانی سرپرست معاونت مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، سطوتی مدیرکل فرهنگی، نقی پور رئیس حراست فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال و حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی وامور فرهنگی سازمان لیگ حضور داشتند.

در این جلسه بر لزوم ساماندهی هواداران بعد از دوران کرونا و ایجاد فضای مطلوب تر فرهنگی روی سکوها بحث و گفت و گو شد. همچنین مقرر شد که باشگاه ها و هیات‌های فوتبال معاون‌های فرهنگی خود را جهت هماهنگی و برنامه ریزی هرچه سریع تر انتخاب و معرفی کنند.

این ستاد از هفته گذشته در وزارت ورزش و جوانان فعالیتش را آغاز کرده تا آسیب شناسی دقیق و کارشناسی در مورد بحث های هواداری در فوتبال صورت بگیرد و برنامه ریزی مناسبی برای حضور هواداران صورت بگیرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.