وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

امسال نوبت ماست

شهاب تالش

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودامسال نوبت ماست، شاید سال بعد نوبت ماست، شاید هم سال بعدش!

سپیدرودی ها اعتقاد دارند به جهنم که جام نمی گیریم به درک که قهرمان نمی شویم اصلا مهم نیست که هیچ ستاره ای در تیم ما بند نمی شود.

اگر در تمام ادیان و فرهنگ ها آدم را به حفظ امید و روحیه امیدواری توصیه می کنند، رشت تنها جایی است که امید مثل یک مرض کشنده می تواند نابودتان کند.

این لیست بلند بالای امیدواری سپیدروی ها در چندین و چند سال گذشته است:

«فقط کافی است یک جایگزین مانند حسین کعبی پیدا کنیم تا همون سپیدرود رویایی باشیم»، «سهیل حقشناس برگرد، تیم به تو احتیاج دارد»، «لعنتی ها به خاطر عمو خلخالی هم شده، یک جام بگیرید؛ فقط یکی»، «فرشاد پیوس دوای درد ماهی هاست». برای هواداران سپیدرود مرور کتاب صعود و سقوط این تیم، مهمتر از بازی هایی است که هر هفته باید تحمل کنند.

روزگار همیشه بر وفق مراد نبود و هواداران تنها اندوه داشتند و نوستالژی هایی که به عشقشان روزگار می گذراندند، داستانی یگانه به دست تقدیر نگارش یافت و فاجعه ای سهمگین بر سپیدرود و ماهی هایش باریدن گرفت.

سپیدرود حالا دیگر تنها ماکتی از آن تیم قدیمی و سرحال بود. تنها پوسته ای از آن تیم بزرگ که حالا دور از تب و تاب رسانه ها در لیگ‌ دو روزگار می گذراند، دشمنان در پوست خود نمی گنجیدند.

بالاخره این تیم اصیل را از میدان به در کرده بودند و همه چیز در سکوت و سردی بود انگار هیچ گاه شوری در این باشگاه نبوده، همه چیز به نظر تمام شده بود اما هواداران هنوز بودند، طرفداران هم چنان قلبشان را به سوی معشوق روانه می کنند و چشم به افکار و اندیشه های مربی جوان و کاربلدی چون حسن اشجاری بسته اند….

خدارو چه دیدی شاید امسال نوبت ماست.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.