وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

انعقاد قرارداد تیم والیبال جانبازان و معلولین رشت با باشگاه سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودتوافق نامه افشین ناظمی مدیر عامل باشگاه سپیدرود رشت با یکی از مربیان مجرب درجه A والیبال نشسته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران (جانباز محمد قنبری) مبنی بر تشکیل و راه اندازی و آموزش تیم حرفه ای والیبال نشسته در استان و شرکت در مسابقات داخلی و خارجی، که از این تاریخ به مدت یکسال این تیم با نام باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به فعالیت خودش ادامه خواهد داد، امضا شد.

براساس تفاهم  نامه یکساله بین باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به مدیریت افشین ناظمی و تیم والیبال نشسته معلولین و جانبازان استان گیلان با مسئولیت محمد قنبری مقرر شد باشگاه سپیدرود رشت نام و لوگوی این باشگاه را به طرف دوم اعطا نماید.

در بخشی از این قرارداد آمده است، تیم والیبال نشسته معلولین و جانبازان می تواند از این پس با نام و لوگوی باشگاه سپیدرود رشت در اجرای آموزش های تخصصی و شرکت در مسابقات استانی، کشوری و بین المللی حضور داشته باشد.

همچنین کلیه قراردادهای مالی و اسپانسرینگ تیم والیبال نشسته با معرفی طرف دوم به باشگاه سپیدرود رشت و انعقاد قرارداد باشگاه با آنان صورت می پذیرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.