وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

انهدام یک باند فساد در فوتبال

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودرییس حراست فدراسیون فوتبال از انهدام یک باند فساد در فوتبال با همکاری فدراسیون، سازمان لیگ و حراست فدراسیون خبر داد.

به گزارش سایت سپیدرود، محمدحسین حمیسى در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مسابقات لیگ‌های مختلف فوتبال باشگاهی کشوری و استانی به مراحل پایانی و حساس خود نزدیک شده‌ و در این راستا برخی از باندهاى شیادان و کلاهبرداران به دنبال ایجاد جوی مسموم در فضای پاک فوتبال هستند و قصد ایجاد تشویش اذهان فوتبال دوستان کشور را داشتند که خوشبختانه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با رصد حراست و دستگاه های نظارتی موفق شدند یک باند فساد در فوتبال را که در لیگ های پایین تر از لیگ برتر و برخی مسابقات استانی فعالیت می کردند منهدم کنند.

رییس حراست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: تمرکز فدراسیون فوتبال با تاکید سرپرست محترم آقاى ماجدى بی توجه به برخی حاشیه ها بر روی انجام درست و دقیق امور فوتبال است و در همین راستا نیز ارکان قضایی با همکاری کارشناسان و دلسوزان در سراسر کشور تمامی مسایل را رصد می‌کنند و با هرگونه کج روی و ناراستی در هر جایگاه و سمتی به طور قانونی و قاطع مقابله می‌کنند. تمامی مسایل داوری و برگزاری مسابقات به دقت زیر ذره بین قرار دارد و به همین صورت هم امروز اعضاى یک باند فساد در فوتبال که قصد ایجاد تغییر در نتیجه مسابقات از طریق وعده‌های دروغین به باشگا‌ه‌ها را داشتند دستگیر و منهدم شدند.

حمیسى افزود: در این باند یک ناظر و داور اخراجی که در گذشته از فوتبال اخراج شده بودند فعالیت داشتند که پرونده لازم تشکیل شده و جهت رسیدگی دقیق‌تر به قوه قضائیه نیز ارسال خواهد شد.

ما به پاکی و صداقت ارکان فوتبال و بخصوص داوران و ناظران و مسئولان برگزاری ایمان داریم ولی با این حال با تاکید ویژه سرپرست محترم فدراسیون تمامی مسایل بخصوص در این هفته های حساس پایانی مسابقات در تمامی رده‌ها مورد رصد و کنترل نامحسوس هستند و اگر باز هم مورد دیگری مشاهده شود فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بدون اغماض با متخلفان احتمالی در هرجایگاه و هر رده‌ای که باشند برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.