وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ایرانجوان بوشهر سه – سپیدرود رشت یک: باختیم اما جبران می کنیم / لژیونر های فحاش هم استانی!

معدود هم استانی هایی که مقیم بوشهر بودند از دقایق ابتدایی مسابقه هادی تامینی مدافع با غیرت و مستحکم سپیدرود را مورد کم لطفی و فحاشی های ناموسی قرار دادند که این خروار ها کینه و دشمنی از مردم هم استانی فاجعه می باشد!

ایرانجوان ۳ (حجت اسلامی دقیقه ۸ و ۲۴، مهدی قائدی دقیقه ۵۱)  – ۱ (محمد لطفی دقیقه ۹) سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته پانزدهم از دور رفت لیگ دسته اول آزادگان – پنجشنبه یازدهم آذر ماه

ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بهشتی بوشهر

هوا: آفتابی – تماشاگر: حدود هزار نفر

داور وسط:  محمد رضا اکبریان.

کمک داوران: حسن یوسفی، ولی کاوسی.

داور چهارم: هادی مسلمی.

کارت زرد:

سید محمد میری دقیقه ۳۸، احسان عبدی دقیقه ۶۶، هادی موسوی دقیقه ۷۱ (سپیدرود) –

ترکیب سپیدرود رشت:

image

سید محمد حسینی، هادی تامینی، سید هادی موسوی، شایان مصلح، محمدرضا الماسخاله (از دقیقه ۵۴ پویا نزهتی)، حسین کعبی، محمد میری (از دقیقه ۵۹ احسان عبدی)، میثم فردوسی، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، محمد لطفی (از دقیقه ۷۰ سهیل حق شناس).

سرمربی: علی نظر محمدی.

ترکیب ایرانجوان یوشهر:

image

سعید ابراهیم پور، رامین دهقانی، امیر تهمورثی، مهدی طاهری، علی دهقان، حسین شوشتری، صادق گشنی (از دقیقه ۸۹ حسین شجاعیان)، بابا محمدی، مهدی واحدی، حجت اسلامی (از دقیقه ۶۸ عباس چاپی)، محمد طارمی (محمد شمسی از دقیقه ۷۷).

سرمربی: سعید مفتخر.

شرح بازی:

سپیدرود رشت که با عملکردی فراتر از انتظار با ۲۸ امتیاز، صدرنشین است به مهمانی ایران جوان بوشهر که رتبه نازل شانزدهم را در اختیار دارد، خواهد رفت. سپیدرود که یک دیدار معوقه نیز دارد در صورت پیروزی مقابل ایران جوان بوشهر، شرایط بسیار ایده آلی برای ادامه مسابقات و رسیدن به لیگ برتر خواهد داشت.

سپیدرود پس از لغو مسابقه هفته ی گذشته اش برابر اکسین با وجود یک بازی کمتر همچنان صدرنشین مقتدر لیگ دسته اول می باشد و با پنج گل خورده، از بهترین خط دفاع لیگ سود می‌برد. شاگردان نظرمحمدی نتایج بسیار خوبی در این فصل کسب کرده‌ و فقط یک شکست داشته‌اند.

ایرانجوان در این دیدار کار بسیار سختی مقابل صدرنشین دارد که این هفته روی نیمکت خود شاهد تغییر بود. خرمزی سرمربی این تیم این هفته از سمت خود استعفا داد تا سعید مفتخر بعنوان سرمربی انتخاب شود. آنها هفته گذشته با شکست مقابل فولاد یزد در با ۱۲ امتیاز به رده شانزدهم سقوط کردند و در منطقه سکوت قرار گرفتند.

img_0624

نیمه نخست:

مسابقه در دقایق ابتدایی نیمه نخست با دراختیار داشتن توپ و میدان توسط میزبان آغاز شد.

بازی خیلی زودتر از آنچه که تصور میشد گرم کرد و ایرانجوان موفق شد تا در دومین خطر خود بر روی دروازه سپیدرود به گل دست یابد و البته درست ۳۰ ثانیه بعد بازیکنان ارتش سرخ موفق شدند تا جواب گل میزبان را به زیبایی بدهند.

پس از این دو گل بازی برای دقایق رو به آرامش گذاشت و کمی از تب و تاب اولیه مسابقه کاسته شد. اما در ادامه بازهم بر روی یک نفوذ از گوش خط دفاعی سپیدرود میزبان توانست از سپیدرود پیش بیافتد.

پس از پیش افتادن ایرانجوان تا دقایقی بازهم تیم میزبان بود که بر روی دروازه سپیدرود حملاتی نه چندان البته زهردار طراحی می کردند.

در دقیقه ۴۲ سانتر زیبای محمدرضا مهدوی که بر روی یک ضربه ایستگاهی شکل گرفت با ضربه سر هادی تامینی توام شد که توپ با فاصله اندک راهی اوت شد.

در دقیقه ۴۴ بر روی یک ضد حمله در حالی که مدافعان سرخ پوش جامانده بودند حسن شوشتری در یک موقعیت سه به تک با سید محمد حسینی مواجه شد که ضربه ی چیپ او را سید محمد به زیبایی مهار کرد.

در آخرین موقعیت بازی بدر حالی که بازهم حسن شوشتری با سید محمد حسینی در موقعیت تک به تک بود در واپسین لحظه شایان مصلح با ضربه سر توپ را از خط دروازه بیرون آورد که حسن شوشتری در یک موقعیت خطا توپ را درون دستان سید محمد حسینی وارد دروازه سپیدرود کرد که داور با اعلام خطا رای به اتمام نیمه نخست هم داد.

img_0623

نیمه دوم:

دو تیم نیمه دوم را بدون تغییر نسبت به نیمه نخست آغاز نمودند.

برخلاف انتظار مسابقه بازهم با حملات ایرانجوان آغاز شد و در یک اشتباه مدافعان سرخ پوشان میزبان به گل سوم دست پیدا کرد.

نظرمحمدی سعی کرد تا با دو تعویض هجومی بتواند آب رفته را به جوی بازگرداند و پویا نزهتی و احسان عبدی را به بازی آورد.

اما در ادامه بازهم این بوشهری ها بودند که در تک موقعیت هایی که کسب می کردند بر روی درازه سپیدرود صاحب موقعیت می شدند.

در دقایق میانی تا پایانی نیمه دوم سپیدرودی ها توانستند نسبت به دقایق پیشین بازی بهتری را ارایه کرد و تک موقعیت هایی بر روی دروازه ایرانجوان تدارک دید.

در دقیقه ۸۸ محمدرضا مهدوی می توانست گل دوم سرخ پوشان را وارد دروازه ایرانجوان کند که توپ پس از برخورد به مدافعان ایرانجوان راهی کرنر شد.

در نهایت سپیدرود در ضعیف ترین مسابقه فصل خود بازی را به ایرانجوان واگذار کرد اما همچنان با یک بازی کمتری که دارد مدعی شماره یک صدرنشینی لیگ است.

image

شرح گل:

ایرانجوان ۱-۰ سپیدرود:  حرکت در عمق صادق گشنی که با پشت سر گذاشتن خط دفاعی سپیدرود خود را تا شش قدم دروازه سپیدرود نفوذ کرده بود با یک پاس عرضیحجت اسلامی را صاحب توپ کرد تا او با یک شوت سر ضرب برای باز کردن بهترین خط دفاع لیگ کار سختی نداشته باشد.

ایرانجوان ۱-۱ سپیدرود: درست سی ثانیه پس از دریافت گل یک پاس در عمق و هوشمندانه از میثم فردوسی برای محمد لطفی مهاجم جوان و آینده ساز سرخ پوشان کافی بود تا او با یک ضربه سر ضرب توپ را از بالای سر سعید ابراهیم پور وارد دروازه میزبان کرد.

ایرانجوان ۲-۱ سپیدرود: باز هم یک نفوذ در عمق توسط و بازهم توسط صادق گشنی با دفع ناقص سید محمد حسینی توام شد و توپ ریباندی را حجت اسلامی به راحتی وارد دروازه سپیدرود نمود.

ایرانجوان ۳-۱ سپیدرود: بازهم اشتباه خط دفاعی سپیدرود و این بارمحمد میری موجب شد تا یک لقمه حاضر آماده به صادق گشنی برسد و پاس او به بابا محمدی رسید تا در یک موقعیت عالی مهدی واحدی با یک شوت سرکش توپ پس از برخورد به تیرک افقی دروازه صدرنشین را باز کند.

image

اتفاقات ویژه:

۱- در حالی که بر طبق اعلام فدراسیون فوتبال قرار بود که داور این مسابقه محمدحسین ترابیان بود اما به ناگاه در فاصله یک روز به بازی محمدرضا اکبریان جانشین وی به عنوان داور وسط گردید!

۲- سربازان ارتش سرخ در هنگام آغاز مسابقه با پارچه نوشته ای یاد دلیرمردی های میرزا کوچک خان جنگلی و یارانش را گرامی داشتند.

۳- سپیدرود در این مسابقه با پیراهن سپید بخ میدان آمد. سرخ پوشان شهرباران در نخستین باری که سپید پوشیده بودند موفق شدند تا مس را در کرمان شکست دهند.

۴- بر روی یک ضربه ی کاملن عادی و در جریان بازی مهاجم ایرانجوان بر روی زمین افتاد و در حالی که هیچ کدام از بازیکنان ایرانجوان اعتراضی به این صحنه نداشتند اما گزارشگر شبکه بوشهر ول کن ماجرا نبود و در تمام مدت گزارش در خصوص عدم اعلام یک ضربه پنالتی سخن می گفت!

۵- معدود هم استانی هایی که مقیم بوشهر بودند از دقایق ابتدایی مسابقه هادی تامینی مدافع با غیرت و مستحکم سپیدرود را مورد کم لطفی و فحاشی های ناموسی قرار دادند که این خروار ها کینه و دشمنی از مردم هم استانی فاجعه می باشد!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

38 دیدگاه ارسال شده است

 • فراز گفت:

  ۲-۰ می بریم …

 • حمیدرضا گفت:

  سپیدرود فقط داره دفاع میکنه

 • حمیدرضا گفت:

  انصافا گزارشگر بازی بیشتر از اونچیزی که فک کنین داره بیطرفانه گزارش میکنه. انگار گزارشگر شبکه باران.سپیدرود خیلی تا الان که دقیقه ۳۰ هست بد بازی کرده شانس بیاره اخراجی نده

 • فراز گفت:

  من موندم چرا نمی تونیم موقعیت ایجاد کنیم؟؟
  یا مثلا ۴ تا پاس رو زمین ؟؟؟؟؟؟؟
  نیمه ی اول= افتضاح!
  اگه نیمه ی دوم ترکیب رو هجومی کنه , می شه گل زد دفاعشون واقعا ضعیفه..
  اما اگه همونطوری بازی کنیم, گل بعدی از راه می رسه!!

 • رشت گفت:

  امروز … ب تنهایی … تو تیم…۲تا گل اول مقصر بود.گل سومم خودش زد…..ک اونجوری داره … ب تیم

 • حمیدرضا گفت:

  افتضاح دارن بازی میکنن یعتی راحت باید ۴_۵ میخورد

 • اشکان غایبی ساسانی/کانال گیلان بزرگ کانال رشتی های اصیل/gilanebozorg@ گفت:

  دوستان لطفا کمی خویشتن دار باشید.به امید پروردگار با یک نتیجه آبرومند بازی رو تمام می کنیم

 • سعید گفت:

  اینم از بازیای سخت سپیدرود.این اولیش بود باقیشم همینجوری گل میخوره تو هر بازی…

 • وحید از اورمو گفت:

  شماها چقدر بی رحمانه نظر میدید مثلأ طرفدارید؟؟؟؟؟ سپیدرود همین که اینجای جدوله از سرتون هم زیاده در حالی که دیگر تیمهای بالا جدولی هم نتیجه نگرفتن

 • حمیدرضا گفت:

  لطفا اونایی که بازی رو ندیدن نظر ندن. من به نتیجه هیچ کاری ندارم . من به طرز بازی کردنشون ایراد دارم که فقط دفاع کردن. فقط دفاع

 • فردوس گفت:

  این چه بازی بود کردید باووو اه حالمونو بهم زدبد شانس آوردیم ۶ تایی نشدیم خدایی این اولین بازی مشکلمون بود خدا به دادمون برسه

 • سجاد گفت:

  خیلی بد بازی کردیم
  اونایی که بازی دیدن میفهمن که باید ۶,۷ تا میخوردیم
  اقای الماسخاله اقای میری این چه وضعی هست
  امروز گند کاشتین
  به فکر ۳ بازی حساس و سخت اینده باشین

 • علی گفت:

  باتوجه به ریزه کاریهای بوشهریها نیاز به یک هافبک دفاعی مثل میثم تهیدست در جلوی دفاعها محسوس بود تا حفره های ایجادشده را ببندد .زمین بازی درحد محلات هم نبود . بنظرم مربی بوشهر کاملا بازیهای سپیدرود را آنالیز کرده بودکه در هوا خیلی مسلط ولی در حرکات زمینی جا می ماند. در مجموع نتایج سپیدرود تا حالا خوب است نباید توقع غیرواقعی داشته باشیم

 • سجاد سپیدرودی گفت:

  شانس اوردیم نتایج به نفع ما بود. انشالله خدا بخواد گل گهرسیرجان می بریم اختلاف ما با اونا ۵ امتیاز میشه. مول وان هم چیز بردن خونه به خونه رو نداره تو زمین خونه به خونه هست.

 • سجاد سپیدرودی گفت:

  صدر برای ماست وعده دیدار چهارشنبه ۷ آذر ساعت ۱۴ دنیا فقط رشت سپید رود

 • سعید گفت:

  واقعا …. چرا تو تیمه؟غیره اینک بخاطره … میزارنش..تو همه گلای امروز مقصر بود ۱۰۰درصد

 • سعید گفت:

  گل گهرو ببریمو خووب اومدی….از ۳تا بازی ی مساوی بگیریم زوره…بوشهریها بازیکنای مارو خوردن تو زمین.مهدوی ک الکی بود تو زمین.مهدوی واسه نیمه دوم باید بیاد زمین نه از اول بازی.

 • فراز گفت:

  وحید از اورمو
  آقای وحید ..
  ترک محترم!
  سپیدرود و هواداران بزرگش به شما ارتباطی ندارن ..
  روزه ی سکوت بگیر .. هر موقع شهر افتخار آفرینت(!) یه تیم فوتبال تونست در حد محلات تولید کنه, بعد بیا حرف بزن اونم تو سایت نداشته ی روستات!!!

 • سعید گفت:

  ورزش ۳خلاصه بازیرو ببینین..هیچی نداشتیم واسه گفتن هیچی..گل سوم ک دیگ تک تک بازیکنا ریدن

 • فرهاد گفت:

  درود
  این افرادی که فحاشی می کردند کجایی بودند؟!

 • علی گفت:

  الماسخاله تنها دفاع راستی است که هرگز نفوذ از راست و ریزش توپ روی دروازه حریف نداره و یا بتواند حریف مقابلش را جا بزاره .فکرکنم نیاز به بدنسازی شدید دارد . ما تا همینجا از نظرمحمدی ممنونیم ولی بدنیست که در بعضی بازیها در دفاع راست از مازیار حبیبی یا میثم تهیدست بهره بگیرد

 • محمد گفت:

  سپیدرود در بازیهایی که گل اول رو زده یا برده یا مساوی کرده.اما مقابل ملوان و ایران جوان گل اول رو خورد و باخت.این نشون میده سپیدرود گل اول رو بخوره تیم میپاشه.

 • علی گفت:

  حالا اگه ما با مس کرمان و بوشهر مساوی میکردیم همه خوشحال بودیم درحالیکه کلا دو امتیاز جمع میشد درحالیکه با برد مس و باخت از بوشهر سه امتیاز گرفته ایم این که بهتر است .پس ناامید نمیشویم باوضعیت جدول و عیار تیمها در این پانزده هفته ‘ با قاطعیت میتوان گفت که امسال یکی از گزینه های صعود به لیگ برتر هستیم

 • فرهاد گفت:

  من هم با نظر علی موافقم در پست دفاع راست مازیار جبیبی بهتر جواب می دهد.

 • داماشی گفت:

  اقایون داداشا!!! ما با سیرجان و اکسین بر حریف چیره میشیم این تنها راز سپیدرود هست در خانه پس بیاید خودمون ورزشگاه رو واسشون جهنم کنیم و بریم صدر این کار سختی نیست که. ….تا اینجا هم گل کاشتیم هرچند بعضی بازیکنا در حد لیگ استان هستن و بعضی قسمت های تیم باهاشون تبدیل به اتوبان میشه ولی با درایت علی نظر این مشکل برطرف میشه و صعود میکنیم شک نکنید… من خودم بازی رو کامل دیدم و دیدم که سمت راست ما کاملا اتوبان شده بود اما مطمئن باشید علی نظر هم دیده و این مشکل به زودی برطرف میشه….به امید موفقیت داماش سپیدرود!دنیا فقط رشت

 • پاسخ به فراز گفت:

  عزیز من اون ارومیه یا هر کدوم از استانهای دیگه که نوشته میشه دروغه.کار همین هم استانیهای خودمونه که اگه یه کم دقت کنن اکثر فامیلهای دور و نزدیکشون دارن تو رشت زندگی میکنن و با این کارهاشون مثل کینه توزی و فحاشی و.. تیشه به ریشه خودشون میزنن.یه مثال میزنم براتون.یک واحد از اپارتمانی که ما نشستیم یه خانواده ای از تالش زندگی میکنه.مرده بیچاره میگه زمانیکه مجرد بودیم هی به رشتیها توهین میکردیم و.. الان که ساکن رشت شدیم؛خانوادم میره تو خیابون همون چیزهایی رو میبینن و میشنون که امثال من در زمان جوانی به دیگران میگفتیم و متاسفانه پشیمانی دیگر سودی ندارد.

 • فرهاد گفت:

  درود
  این افرادی که با یک شکست انتقادات تند و نا امیدکننده می کنند بعید می دانم هواداران سپیدرود باشند اینها کسان دیگر هستند. بازی برد و باخت دارد و در یک ماراتن طولانی که همش برد نیست باخت هم دارد. خونه به خونه با آن هزینه سنگی یا اکسین البرز و یا پارس جنوبی جم و گل گهر سیرجان که هنگفت هزینه کردند همه زیر ما هستند. چرا لبه انتقادات نسبت به تیم بی بضاعت سپیدرود اینقدر زیاد است؟!! برای من مشخص شد این آقایان هواداران سپیدرود نیستند !!!

 • omid گفت:

  اینکه باختیم حرفی نیست توش ولی اینکه دیگه تیم یه روز وحشتناک نباید اینجوری داشته باشه نزدیک بود کیسه بوکس بشیم تیم فوروارد خوب بازم داره تو قاز حمله ضعیفیم

 • حمید گفت:

  واقعا دفاع بسیار ضعیف و کند بود…و در تمام حرکات جا می ماند بطوری که یک مهاجم بوشهری, سه مدافع سپیدرود را جا می گذاشت!شاید به علت تمرین های سخت و سنگین در شرایط برفی بود! در ضمن در نیمه اول انگار تیم بدون هیچ خط حمله داشت بازی می کرد. به امید پیروزی در برابر گل گهر سیرجان که یک بازی شش امتیازی است..

 • شاهين گفت:

  سپیدرود بعد از سالها دوباره مطرح شده امیدوارم دو تیم قدرتمند گیلانی یعنی سپیدرود و ملوان با هم در لیگ برتر کشور حضور داشته باشند .

 • شمالی گفت:

  خالا بعد چهل سال یکبار اومدیم لیگ یک کاری کنید که از اومدنمون پشیمون نشیم

 • مهدی گفت:

  انگار شده بود بازی نونهالان با یوزپلنگان.خاطره خیلی تلخی رقم خورد.هر چند از این اتفاقات قبلترها برای خونه یه خونه و … هم افتاد.اما باورش برای ما خیلی سخته که چطور میشه یه تیم اینقدر توی یه بازیش ضعبف شه که تا مرز خوردن ده ها گل پیش بره.ایشالله این هفته توی عضدی گل گهر رو شکست میدیم.یا علی مدد

 • مسلم اكبري گورنداني گفت:

  درود برشما.دوستان هم وطن گیل، چی در باخت و چی در برد تیم،بیاییم با هم تیم سپید رود رشت را حمایت کنیم.

 • مهران گفت:

  سعید دقیقی ، آبشک و حسن زاده بازیکنان فصل بعد سپیدرود در لیگ برتر هستند! فقط بازیکن گیلک بگیرید. یا علی

 • شمالی گفت:

  سپید رود ۶ گل گهر .

 • وحید از اورمو گفت:

  فراز ارومیه رو روستا حساب نکن چون همش منفی میخوری در ضمن شما همین تیم محلات مارو پیار سال به زور بردین و امسالم اون یکی تیم شهرتون بهش باخت

 • وحید از اورمو گفت:

  در ضمن سپیدرود لیگ برتر نمیره چون هنوز موندین تا ظرفیت لیگ برتری بودن رو داشته باشین

 • فراز گفت:

  باشه باشه

  کوچولو!!!!!!!!!!!